دوشنبه , 2 اردیبهشت 1398
خانه / اخبار مالزی / یک هیات از زنان کارآفرین و بازرگان مالزی عازم ایران شد

یک هیات از زنان کارآفرین و بازرگان مالزی عازم ایران شد

بیا تو مالزی - در این سفر ‘ندیرا یوسف’ رئیس انجمن زنان کارآفرین مالزی در راس هیاتی متشکل از زنان کارآفرین و بازرگان مالزیایی با هماهنگی دبیرخانه برگزاری نشست تجاری زنان ایران و مالزی از تاریخ 9 تا 11 آبان ماه در تهران حضور خواهند داشت.

‘اینتان اومیراح’ دستیار رئیس انجمن زنان کارآفرین مالزی با تایید عزیمت ‘ندیرا یوسف’ گفت: این هیات در روز نخست سفر خود در مراسم گشایش دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران شرکت می کنند.

نشست هم اندیشی تجربیات زنان بازرگان و کارآفرین مسلمان جمهوری اسلامی ایران و مالزی به میزبانی کانون ملی زنان بازرگان ایران در اتاق بازرگانی تهران و امضای تفاهم نامه سه جانبه بین کانون زنان بازرگان و کارآفرین ایران، اتحادیه شبکه زنان کارآفرین مالزی و دبیرخانه نشست تجاری زنان جمهوری اسلامی ایران و مالزی در دستور کار این هیات قرار دارد.

این تفاهم نامه سنگ بنای دومین نشست تخصصی تجاری زنان ایران و مالزی در مرداد ماه سال آینده است که پیش بینی شده به میزبانی مالزی در کوالالامپور برگزار شود.

کارآفرینان و بازرگانان مالزیایی همچنین در دفتر بنیاد توسعه کار آفرینی زنان و جوانان با گروهی از بانوان کارآفرین ایران دیدار می کنند.

انجمن زنان کارآفرین مالزی یک شبکه پیشرو به منظور تقویت رهبران زن کارآفرین، تاجر و حرفه ای مالزی است که از سال 2003 در قالب یک سازمان غیرانتفاعی فعالیت خود را آغاز کرده است./ایرنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =

قالب