خانه / اخبار مالزی / ۳ ‬چترباز مالزیایی درحال تمرینات هوایی كشته و ‪ ۱۱‬نفر دیگر زخمی شدند

۳ ‬چترباز مالزیایی درحال تمرینات هوایی كشته و ‪ ۱۱‬نفر دیگر زخمی شدند

بیا تو مالزی -

  سه نفر از سربازان چترباز مالزی روز یكشنبه درحال انجام تمرینات هوایی در جزیره "لنكاوی " این كشور با سقوط در آب كشته و ‪ ۱۱‬تن دیگر زخمی شدند…

به گزارش روز دوشنبه خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)، یك سخنگوی پلیس مالزی كه به نام وی در این خبر اشاره نشده، گفت: این سه چترباز كه شامل دو زن و یك مرد نظامی بودند در حالی كه خود را برای برگزاری "نمایشگاه بین‌المللی دریایی و هوایی لنكاوی‪ (LIMA) "۲۰۰۷‬آماده می‌كردند در داخل آبهای اطراف جزیره لنكاوی سقوط كرده و غرق شدند.

وی وزش بادهای شدید درحال انجام تمرینات هوایی را عامل اصلی بروز این حادثه عنوان كرد، واز زخمی شدن ‪ ۱۱‬نفر چترباز دیگر در این تمرینات خبر داد.

"عزیزان عارفین" فرمانده نیروی هوایی مالزی نیز ضمن ابراز تاسف از بروز حادثه كشته و زخمی شدن شماری از سربازان چترباز این نیرو، از بررسیهای جاری در ارتباط با عوامل بروز این حادثه خبر داد.

به‌گفته عارفین، این حادثه زمانی رخ داد كه یك گروه ‪ ۱۶۰‬نفره از سربازان چترباز با دوفروند هواپیمای سی -‪ ۱۳۰‬در حال انجام تمرینات آماده سازی خود برای فرود در فرودگاه بین‌المللی لنكاوی بودند.

فرمانده نیروی هوایی مالزی ادامه داد: پس از پرش دسته جمعی ‪ ۱۳۸‬نفر از این چتربازان، شماری از آنان به علت وزش بادهای شدید با دور شدن از محل هدف فرود به مناطق دیگر رانده شدند كه در این میان برخی به درختان جنگل برخورد كرده و برخی در دریا سقوط كردند.

نمایشگاه بین‌المللی دریایی و هوایی لنكاوی ‪ ۲۰۰۷‬از ‪ ۴‬لغایت ‪ ۸‬دسامبر در جزیره تفریحی گردشگری لنكاوی برپا می‌شود.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب