دوشنبه , 10 آذر 1399
خانه / اخبار ایران / آخرین تغییرات در نحوه دریافت ارز دانشجویی

آخرین تغییرات در نحوه دریافت ارز دانشجویی

بیا تو مالزی -

نحوه دریافت ارز دانشجویی با تغییراتی همراه بوده است که باید مورد توجه قرار بگیرد…

تا پیش از این برای دریافت نامه معرفی به بانک تنها نیاز بود تا خود فرد یا یکی از بستگان و دوستان وی به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مراجعه کند، اما این روند به تازگی دچار تغییراتی شده است.

با افزایش مراجعات به ساختمان وزارت علوم در تهران، روند دریافت نامه معرفی به بانک ،با تغییراتی همراه بوده است و از این پس متقاضیان باید پیش از مراجعه به وزارت علوم از طریق وبسایت نشا به آدرس www.nesha.msrt.ir  نسبت به ارائه درخواست اقدام و در تاریخ اعلام شده از سوی سایت به وزارت علوم مراجعه کنند.

برای این امر نیاز است که دانشجویان به پروفایل خود در سایت نشا وارد شده و از ستون سمت راست گزینه “درخواست نامه بانک” را کلیک کنند. در این بخش متقاضیان باید تصویر گواهی اشتغال به تحصیل مربوط به ترم جاری خود را بارگذاری کرده و نیز نام و شعبه بانک مورد نظر خود را مشخص کنند.

بدین ترتیب در پایان سیستم تاریخی را برای شما تعیین می‌کند که در تاریخ فوق باید به وزارت علوم مراجعه و نامه معرفی به بانک را دریافت کنید.

 

منبع:توریست آنلاین

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

یک دیدگاه

  1. این دولت واقعا باید خجالت بکشه دوستای من هفته پیش همه ارزو گرفتن من که چند روز پیش رفتم ثبت نام به من تاریخ 19 بهمن ماه رو برای مراجعه داده. به خدا بی نظم ترین کشور دنیا هستیم.
    من میترسم اگه 19 بهمن خانواده برن اون موقع همه یه سری مشکل دیگه درست کنن.
    عزیزان اگه کسی بانک به خصوصی میشناسه که وعده سر خرمن نمیده اینجا اطلاع رسانی کنه که حداقل مشکل بانک رو دیگه نداشته باشیم ما دانشجویان بدبخت.
    والا کلاه بردار بودیم بهتر از این دانشجو بودن بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب