خانه / اخبار ایران / آخرین مهلت نام نویسی طرح ترافیک

آخرین مهلت نام نویسی طرح ترافیک

بیا تو مالزی -

 

آخرین مهلت نام نویسی برای دریافت طرح ترافیک سی ام دیماه اعلام شد.

معاون اجرایی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ، آخرین مهلت نام نویسی برای دریافت طرح ترافیک را سی ام دی اعلام کرد و گفت : این زمان تمدید نخواهند شد و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.tehran.ir نام نویسی کنند .

وحید نوروزی به خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت :  اوایل بهمن اسامی واجدان شرایط دریافت آرم طرح ترافیک از طریق همین سایت اعلام می شود و آنها می توانند به دفاتر خدمات الکترونیک شهرداری برای ارائه مدارک مراجعه و برای تکمیل نام نویسی اقدام کنند .

معاون اجرایی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خاطرنشان کرد : امسال همانند پارسال یکصد هزار آرم صادر می شود که حدود 75 هزار آرم مربوط به اداره های دولتی ، نهادهای حمایتی ، خودروهای حمل و نقل عمومی ، معلولان و بیماران خاص و جانبازان است .

وی درباره قیمت آرم های طرح ترافیک گفت : قیمت این آرم ها بزودی اعلام می شود .

نوروزی همچنین درباره نام نویسی مراکز دولتی برای دریافت طرح افزود : این هفته ، نامه این اداره ها تهیه و سهیمه آنها اعلام می شود و با گذر واژه ای که به آنها اعلام می شود می توانند ازطریق سایت برای نام نویسی اقدام کنند .

معاون اجرایی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به سهمیه خبرنگاران نیز اشاره کرد و گفت : سهمیه خبرنگاران و جزئیات آن این هفته اعلام می شود و آنها می توانند بر این اساس نام نویسی کنند .

 

 

منبع:تابناک

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب