یکشنبه , 9 آذر 1399
خانه / اخبار ایران / آخرین وضعیت راه های کشور

آخرین وضعیت راه های کشور

بیا تو مالزی -

وضعیت راه های کشور در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی…

جانشین پلیس راه کشور گفت: محورهای کرج – چالوس به سمت تهران دارای بار ترافیک نیمه سنگین است و از ساعت ۳ بعد از ظهر امروز جاده هراز ،کرج ،مرزن آباد و مفتون به سمت تهران یک طرفه می شود .

سرهنگ پرویز سیاح البرزی با اشاره به آخرین وضعیت راهای کشور گفت : عمق محور هراز به سمت تهران و تونل های ۱ و ۲ این جاده درمنطقه آمل دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

وی ادامه داد: در مناطق سمیران ،شهرضا به دلیل بارش برف و لغزندگی جاده دارای بار ترافیکی نیمه سنگین هستیم و در جاده های استان های سمنان ،یزد ،هرمزگان و محدوده طبس، حاجی آباد به دلیل بارندگی جاده های لغزنده است و رانندگان با احتیاط بیشتری تردد می کنند .

جانشین پلیس راه کشور با بیان این که برای کاهش بار ترافیکی سفرهای نوروزی برخی محورهای منتهی به تهران از بعد از ظهر امروز تا ۱۴ فروردین ماه به سمت تهران یکطرفه است گفت : محورهای هراز، مرزن آباد – کرج ،مفتون ،رودهن – آمل از امروز یک طرفه می شوند .

وی با اشاره به مهمترین حوادث جاده ای در ۲۴ ساعت گذشته گفت :برخورد خودروی پراید با پژوه ۴۰۵ در محور الیگودرز سبب زخمی شدن ۵ سرنشینن این دو خودرو شد که دلیل این تصادف انحراف به چپ خودروی ۴۰۵ بود .

 

منبع:الف

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب