یکشنبه , 3 مرداد 1400
خانه / اخبار ایران / آغاز ثبت‌نام ارز دانشجویی از فردا

آغاز ثبت‌نام ارز دانشجویی از فردا

بیا تو مالزی -

سامانه ثبت‌نام برای دریافت ارز دانشجویی از فردا دوشنبه 11 اردیبهشت گشایش می‌یابد…

دكتر حسن مسلمی نایینی مدیركل بورس وزارت علوم ، اظهار كرد: پس از بهبود روند ارائه معرفی‌نامه ارزی دانشجویی، از روز دوشنبه 11 اردیبهشت، امكان ثبت‌نام و درخواست دریافت معرفی‌نامه بانك جهت ارز دانشجویی در سامانه نشا میسر خواهد بود.

لذا كلیه كسانی كه تا كنون نامه معرفی به بانك دریافت نكرده­‌اند و همچنین متقاضیانی كه خواستار دریافت نامه برای نیمسال آتی تا پایان تابستان 1391 می‌باشند، و یا كسانی كه قصد شروع به تحصیل در خارج از کشور را داشته و ویزای دانشجویی اخذ نموده‌اند می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و درخواست اقدام كنند.

وی ادامه داد: قابل ذکر است که ثبت‌نام متقاضیان زمانی نهایی می‌شود که محل موردنظر خود را از میان گزینه‌های پیشنهاد شده در ثبت درخواست نامه بانک انتخاب کرده باشند.

به گفته وی، با توجه به تجربه مفید توزیع معرفی‌نامه‌ها در اول اردیبهشت 1391 و رضایت متقاضیان از این اقدام، معرفی‌نامه به بانك در روزهای جمعه22 اردیبهشت و 5 خرداد در تهران و شهرستان‌های اصفهان، مشهد، تبریز، ارومیه، شیراز ، ساری ،کرمانشاه ،رشت، کرمان، زنجان توسط اعضا كانون مؤسسات و شركت­های اعزام دانشجو توزیع خواهد شد. لذا متقاضیان بایستی مبلغ 20 هزار تومان به شماره حساب 360583058 و یا شماره شبا 0180 0000 0000 0360 5830 58 IR26 متعلق به كانون مؤسسات و شركتهای اعزام دانشجو نزد بانك تجارت شعبه هرمزان (کد 3380)، واریز و هنگام مراجعه برای دریافت نامه به همراه داشته باشد.دكتر مسلمی در خاتمه با بیان اینكه ازآنجاكه امكان ثبت‌نام بصورت مجازی وجود دارد نیازی به مراجعه حضوری برای ثبت‌نام و اخذ معرفی نامه به اداره اعزام با هزینه شخصی وزارت علوم در تهران نیست، تصریح كرد: پرداخت هرگونه مبلغ اضافی تحت هر عنوان ممنوع می­باشد و دریافت مبلغ ذكر شده صرفا به شماره حساب اعلامی امكانپذیر است و هیچگونه وجهی به صورت نقدی دریافت نمی‌شود.

گفتنی است متقاضیان برای ثبت‌نام دریافت ارز دانشجویی باید به سامانه نشا به آدرس nesha.msrt.gov.ir مراجعه كنند.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب