چهارشنبه , 5 آذر 1399
خانه / اخبار جهان / آمریکا درشوک کشتار تگزاس /تصاویر

آمریکا درشوک کشتار تگزاس /تصاویر

بیا تو مالزی -

ایرانی مقیم تگزاس ۷عضو خانواده اش را به قتل رساند…

هویت کشته شده های تیراندازی در شهر تگزاس مشخص شد. آنها ایرانیان مقیم آمریکا بودند.

به نوشته روزنامه خراسان، یک ایرانی مقیم ایالت تگزاس آمریکا که بانک خانه اش را مصادره کرده بود در شب کریسمس همسر سابق و فرزندان خود را به ضرب گلوله کشت. به گزارش سایت شبکه دبلیو اف ای ای تگزاس این فرد عزیز یزدان پناه نام دارد که مقیم حومه شهر دالاس ایالت تگزاس است. این مرد 56ساله در شب کریسمس لباس بابانوئل به تن کرد و به آپارتمان همسر سابق خود رفت. زمانی که همسر سابق او و فرزندانش در حال بازکردن هدایای کریسمس بودند به سمت آن ها تیراندازی کرد و آن ها را به قتل رساند. سپس با شلیک تیر خودش را نیز کشت.

شش

عزیز یزدان پناه

آمریکا درشوک کشتار تگزاس /تصاویر

نونا یزدان پناه مقتول

آمریکا درشوک کشتار تگزاس /تصاویر

صحرا زارعی مقتول

آمریکا درشوک کشتار تگزاس /تصاویر

علی یزدان پناه مقتول

آمریکا درشوک کشتار تگزاس /تصاویر

حسین زارعی و همسرش زهره رحمتی مقتول

حسین زارعی و همسرش زهره رحمتی

نسرین رحمتی ( نفر وسط ) مقتول

گفته می شود که یزدان پناه در معاملات املاک فعال بوده و سال گذشته به دلیل پرداخت نکردن به موقع اقساط خود، بانک خانه اش را مصادره کرد. پس از این جریان همسرش فاطمه رحمتی از او جدا شد و همراه فرزندان وی نونا، نازی و علی به یک آپارتمان نقل مکان کردند. گفته می شود درجریان این تیراندازی که مردم محل و پلیس را به وحشت انداخت 7نفر از جمله همسر، فرزندان و دوستان ایرانی یزدان پناه کشته شدند.
پلیس پس از آن از جریان کشته شدن نونا و مادرش با خبر شد که نونا با یکی از دوستانش در صفحه فیس بوک در آن شب قرار گذاشته که عید را به هم تبریک بگویند اما نونا اقدامی در این مورد انجام نداده بود و دوست وی از این بابت نگران شده بود و در هنگام پیگیری موضوع متوجه کشته شدن نونا شد. فاطمه- مادر نونا- نیز به مدت 4سال در یک شرکت کار می کرد. او همیشه در ساعت 8 در محل کار خود حاضر بود و اصلا سابقه دیرآمدن به محل کار را نداشت اما در روز حادثه همکاران او متوجه غیبتش شدند و وقتی به آپارتمان او مراجعه کردند متوجه این تراژدی خونین شذند.
آلیسون بایوم یکی از دوستان یزدان پناه در این مورد گفته است که او یک مرد آرام و خوبی بود و او نمی تواند باور کند که دوستش دست به چنین جنایتی زده است.

 

منبع:خبرآنلاین

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

چین تسلیم تحریم‌های نفتی آمریکا می‌شود؟

بیا تو مالزی - واردات نفت چین از ونزوئلا در ماه سپتامبر که شرکت‌های بزرگ …

9 دیدگاه

 1. با سلام
  موضوع خیلی مشكوك است.من در سایتهای خبری آمریكایی مطالب دیگری هم پیدا كردم. دو اسلحه در خانه پیدا شده كه یكی در كنار عزیز یزدان پناه و دیگری در كنار مقتول دیگری بوده است. به برخی از جسد ها از هر دو اسلحه گلوله شلیك شده است. هیچ همسایه ای صدای شلیك نشنیده است در حالی كه در خانه صدا خفه كن پیدا نشده است. عزیز به خانه رفته و پشت سر او سه نفر دیگر از مقتولین خود را با عجله رسانده اند و كمی بعد به پلیس یك تماس برقرار شده كه كسی تنها با صدایی خفه می گفته كمك كه معلوم نیست چه كسی بوده است. مجموعه اینها نشان می دهد كه موضوع به این سادگی نیست كه یك پدر خانواده ناگهان 6 نفر را بكشد.

 2. احتمال دارد که فرد دیگری قتل را انجام داده به گردن پدر خانواده انداخته واقعاً موضوع مشکوک است

 3. محمد یزدان پناه

  شما ایرانی هستید چرا ترجمه سایتهای خارجی را برای مردم خود بلغور می كنید ؟
  شما به هموطن خود تهمت فرزندكشی می زنید در حالیكه مدعی مسلمانی هستید و نمی دانید كه این فرد چقدر فرزندان خود را دوست داشت و حتی نام مادر خود را بر روی فرزندش نرگس گذاشت . من فقط كسانی را كه ترجمه و سناریوی جویده آمریكا را بر روی عناوین اخبار سایتهای خود می گذارند فقط می توانم بگویم برای اینهمه از خود بیگانگی و وطن فروشی متاسفم چرا كه آنها دنبال خشن جلوه دادن ایرانیها هستند و شما غافل از آن پیروی می كنید
  تهمت فرزندكشی به یك هموطن آنهم فرد مهربان و دوستدار خانواده واقعا مایه شرم مسلمانی ماست

 4. عزیزان ایشان به همسرش گفته بود که از جدا نشود و تهدید کرده بود که اگر جدا شد او را به قتل میرساند ولی همسرش توجه ای نگرده و از ایشان جدا مشود و عزیز هم با پوشیدن لباس بابانوئل به در خانه آنها میرود که باجناقش و همسر و فرزند ایشان هم انجا بوده اند و وقتی در را باز میکنند ایشان را نمیشناسند و عزیز داخل شده و در را می بندد و اول باجناقش را میکشد و سپس بقیه را

 5. به نظر من اگه به خاطر ورشكستگی خانمش و بچه هاش ازش جداشدند إمكان اینكه دست به چنین كار جنون امیزی زده شود است نتیجه اینكه یه خانواده تو خوشی و نا خوشی باید با هم باشن

 6. >:(واقعا متأسف میشم وقتی این چیزا رو میشنوم

 7. شما آقای رضا حتما قاتل هستید که دقیق حادثه را توضیح داده اید

 8. رضا حتما قاتل است

 9. آره خودشه رضا قاتله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب