خانه / اخبار مالزی / اتاق دوستی روابط عمومی ایران و مالزی تشكیل می‌شود

اتاق دوستی روابط عمومی ایران و مالزی تشكیل می‌شود

بیا تو مالزی -

اتاق دوستی روابط عمومی ایران و مالزی با هدف تبادل تجربیات و ایجاد همكاری‌های علمی و پژوهشی در حوزه ارتباطات و روابط عمومی تشكیل می شود…

به گزارش ایران مالزی وبه نقل از دبیرخانه كنفرانس روابط عمومی، رئیس روابط عمومی مالزی ضمن اعلام این خبر گفت: حضورمان در سومین كنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران نه تنها دیدگاه روابط عمومی مالزی را نسبت به ایران اصلاح كرد بلكه باعث شد تا پیشنهاد تشكیل اتاق دوستی روابط عمومی دو كشور را به این كنفرانس ارائه دهیم.

شمیمی عبدل جلیل تصریح كرد: گزارش‌های رسانه‌ای و اخباری كه ما از ایران دریافت می‌كنیم با آنچه كه ما در جمع بیش از 800 تن از مدیران روابط عمومی ایران در سومین كنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران مشاهده كردیم متفاوت و متضاد بود.

وی افزود: امیدوارم تشكیل اتاق دوستی روابط عمومی ایران و مالزی بتواند باعث افزایش همكاری‌ها در حوزه ارتباطات و روابط عمومی بین دو كشور شود.

چهارمین كنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران 24 و 25 آبان ماه سال جاری با شركت بیش از 700 تن از مدیران و كارشناسان و دست اندركاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی كشور و با حضور اساتیدی از كشورهای هلند، عربستان سعودی، آمریكا، استرالیا ، هند، بلژیك و سنگاپور در مركز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود 

مهدی باقریان دبیر كل كنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران نیز در این زمینه اعلام كرد: در این راستا و بر اساس توافقات به عمل آ‌مده ، پس از برگزاری كنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران اولین گروه از مدیران و كارشناسان روابط عمومی كشور به دوره علمی – تخصصی كه در موسسه روابط عمومی مالزی برگزار می‌‌شود اعزام می‌گردند.

مهدی باقریان با تاكید بر اهیمت بازآموزی و دریافت اطلاعات به روز در حوزه روابط عمومی كشور اعلام كرد: دبیرخانه دائمی كنفرانس بین‌المللی روابط عمومی در راستای فعالیت‌های خود و بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با موسسه روابط عمومی مالزی تعدادی از مدیران روابط عمومی كشور را به دوره علمی آموزشی هفت روزه روابط عمومی كه با هدف ارتقا دانش و بینش و تجارب مدیران و دست‌اندركاران این حوزه برگزار می‌شود اعزام می‌كند.

وی افزود: در این دوره بازدید از دفتر نخست وزیر مالزی و شورای شهر و شهرداری كوالالامپور تدارك دیده شده است كه در حاشیه این دیدار اتاق دوستی روابط عمومی ایران و مالزی نیز تشكیل می‌شود.

همچنین در این مراسم علاوه بر برگزاری سمینار، برنامه‌هایی چون ملاقات با اعضای روابط عمومی مالزی و بازدید از برنامه ( آژانس ملی خبری مالزی) و روزنامه نواستریتز تایمز در نظر گرفته شده است. 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب