سه شنبه , 7 بهمن 1399
خانه / اخبار مالزی / اخبار دانشگاه پیام نورمالزی

اخبار دانشگاه پیام نورمالزی

بیا تو مالزی -

دانشگاه پیام نورمالزی مشمول استفاده از تسهیلات غیرارزی دانشجویی شد…

رئیس دانشگاه پیام نور واحد کوالالامپور گفت که بنا به موافقت وزیر علوم و ابلاغ وزارت خارجه تمامی دانشجویان مراکز بین الملل دانشگاه پیام نور امکان استفاده از تسهیلات غیرارزی ارائه شده توسط نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران را خواهند داشت.

“امیرحسین آشنا” با بیان این مطلب گفت : دانشجویان مراکز بین المللی دانشگاه پیام نور با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل معتبر مانند دیگر دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور، امکان تشکیل پرونده دانشجویی در سفارت  ایران را خواهند داشت.

این دانشجویان امکان استفاده از خدمات کنسولی رایگان، دریافت بلیط رفت و برگشت ایران ایر بصورت نیم بها و استفاده از مهر خروج دانشجویی برای خود و افراد خانواده را خواهند داشت.

آشنا خاطر نشان کرد: بنا به موافقت وزیرعلوم و هماهنگی با اداره کل بورس و دانشجویان خارج با تلاشهای فراوان امکان دریافت ارز دانشجویی تحت شرایطی نیز برای دانشجویان مراکز بین الملل دانشگاه پیام نور از 15 فروردین سال 1391فراهم شده است.

دانشگاه پیام نورواحد کوالالامپور از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون دارای 60 دانشجو در 20 رشته مختلف در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد.

 

منبع:خبرگزاری مهر

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب