دوشنبه , 10 آذر 1399
خانه / اخبار مالزی / ارائه نامه های فیلوشیپ دانشگاه پوترا بازهم به تعویق افتاد

ارائه نامه های فیلوشیپ دانشگاه پوترا بازهم به تعویق افتاد

بیا تو مالزی -  رئیس انجمن دانشجویان بین المللی دانشگاه پوترا در گفت و گو با ایران مالزی از به تعویق افتادن نامه های تایید فیلوشیپ از سوی جی اس او خبر داد…

حسن سلیمانی در این خصوص خاطر نشان کرد: اعضای اصلی انجمن روز گذشته نشستی را با مسئول دپارتمان گرنت و فیلوشیپ داشتند که در این دیدار نامه های تقدیر دانشجویان اینترنشنال برای خانم دکتر"عینی" مدیر جی اس او و "سیفول" مسول دپارتمان به آنها اعطا شد.

وی خاطر نشان کرد: در این دیدار مسولین جی اس او اطمینان دادند که مشکلی برای اعطای فیلوشیپ ها به وجود نیامده لیکن پروسه انجام کار اندکی از پیش بینی ها بیشتر به طول انجامیده است.

رئیس انجمن دانشجویان اینترنشنال یوپی ام با تاکید بر این موضوع که نامه های فیلوشیپ هنوز آماده نشده اظهار داشت: مسول مربوطه از دانشجویان درخواست نموده تا از مراجعه حضوری به جی اس او خودداری کنند.

سلیمانی به نقل از وی گفت: طی روزهای گذشته و علیرغم اعلام مسولان، دانشجویان ایرانی تنها مراجعین روزمره "جی اس او" بودند که از این بابت جای گلایه از آنها باقی است.

وی ادامه داد: این درحالی است که دیگر دانشجویان حاضر در یوپی ام از کشورهای آفریقایی یا برخی کشورهای آسیایی نظیر عراق و بنگلادش نیز با مشکلات مالی فراوانی به مراتب بدتر از ایرانی ها رو در رو می باشند، لیکن با اطمینان و احترام به اظهارات مسولان "جی اس او" از مراجعه حضوری خود داری می کنند.

سلیمانی تصریح کرد: از سوی انجمن دانشجویان اینترنشنال لوح تشکر و تقدیری نیز برای ریاست دانشگاه در نظر گرفته شده که در جشن عید فطر به وی تقدیم خواهد شد.

وی باردیگر از دانشجویان ایرانی تقاضا کرد که تا زمان آماده شدن نامه های فیلوشیپ از مراجعه به ساختمان "جی اس او" خودداری کنند.

منبع : ایران مالزیا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب