سه شنبه , 4 آذر 1399
خانه / اخبار ایران / استقلال با نرفتن من به مالزی از لیگ قهرمانان حذف نمی‌شد

استقلال با نرفتن من به مالزی از لیگ قهرمانان حذف نمی‌شد

بیا تو مالزی -

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: اگر من به مالزی نمی‌رفتم تیم از لیگ قهرمانان آسیا حذف نمی‌شد…به گزارش خبرگزاری فارس، امیر‌ واعظ آشتیانی در پاسخ به این سوال كه اگر به سمینار مدیران ای. اف. سی نمی‌رفت استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف می‌شد یا خیر، اظهار داشت: به هر حال این یك اتفاق مدیریتی بود و در آنجا به ما چگونگی حضور تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان را توضیح دادند كه این مسئله شامل نكات مهمی بود؛ اما دلیل بر حذف شدن استقلال نبود.

مدیرعامل استقلال با بیان اینكه او حتما باید در این سمینار حضور می یافت، اضافه كرد: در برنامه‌ای كه پل مونی به فدراسیون فوتبال ارسال كرد، تاكید شده بود كه مدیران عامل تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان باید در این سمینار حضور داشته باشند؛ اما صحبتی در این باره كه عدم حضور در این سمینار باعث حذف آنها از لیگ قهرمانان آسیا می‌شود، نشده بود.

واعظ آشتیانی ادامه داد: نشست دو روزه‌ای بود كه نماینده‌هایی از فیفا در آن شركت كرده بودند و حضور ما حائز اهمیت بود. در این سمینار باشگاه تاتنهام را الگو قرار داده بودند.

وی اضافه كرد: در مجموع بحث محرومیت در بین نبود و سمینار فقط برای آگاهی ما از یك سری مسایل برپا شد و مدیران باید از این اطلاعات استفاده می‌كردند.

واعظ آشتیانی در پاسخ به این سوال كه آیا او از اطرافیان امیر قلعه‌نویی خواسته تا سر میز شام همراه بازیكنان نباشند، گفت: نمی‌دانم این صحبت‌ها از كجا نشات می‌گیرد و تعجب می‌كنم زمانی كه در مالزی بودم این خبر در دسترس قرار گرفت. ما هم تكذیبیه فرستادیم؛ اما اگر چنین اطلاع‌رسانی‌ ادامه داشته باشد از طریق قانون پیگیری می‌كنم. در استقلال وظایف مشخص است و سرپرست تیم همه این وظایف را به همه گوشزد می‌كند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب