سه شنبه , 29 مهر 1399
خانه / اخبار مالزی / اطلاعیه سفارت ایران در ارتباط با آخرین وضعیت مجتمع آموزشی امام خمینی (ره)

اطلاعیه سفارت ایران در ارتباط با آخرین وضعیت مجتمع آموزشی امام خمینی (ره)

بیا تو مالزی -

ذیلا دستور العمل وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران جهت تعیین تکلیف مجتمع آموزشی امام خمینی (ره) جهت اطلاع هموطنان گرامی مقیم مالزی اعلام میگردد.

سلام علیکم

” احتراما، با عنایت به مشکلات پیش آمده برای ساختمان مدرسه جمهوری اسلامی ایران در مالزی به آگاهی می رساند، از بین تقاضاهای موجود برای اداره مدرسه به شکل غیر دولتی؛ خانم فخر السادات میر حسینی واجد ویژگی های لازم جهت تاسیس و راه اندازی مدرسه از نظر این دفتر شناخته شده و مقرر است در سال تحصیلی آینده، مدرسه امام خمینی (ره) توسط موسس نامبرده و با به کارگیری نیروهای اعزامی، محلی و تبعی غیر فرهنگی اداره شود و مزید اطلاع تاکید می نماید این دفتر مساعدت های لازم را کماکان با مدرسه مذکور در سال تحصیلی آینده به عمل خواهد آورد. ضمنا مقرر گردید میزان شهریه مدرسه نیز به گونه ای در نظر گرفته شود که در هر صورت بیشتر از سال تحصیلی گذشته نباشد.”

مدیر مدرسه:

جناب آقای عباس زمانی فر – مدیر اعزامی وزارت آموزش و پرورش

آدرس محل ثبت نام:

تا پایان هفته اول مهر ماه 1388 جهت رفاه حال هموطنان همان مدرسه سابق خواهد بود.

آدرس محل جدید مدرسه:

Add: WISMA KAH MOTOR AT 566, JALAN IPOH, 51200 KUALA LUMPUR.

( روابط عمومی سفارت جمهوری اسلامی ایران – کوالالامپور )

 

رونوشت: خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران – کوالالامپور

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

2 دیدگاه

 1. چند تا سئوال دارم؟
  1- چگونه به ایشان عنوان موسس داده می شود در حالیکه مدرسه وجود دارد.
  2- مدیر و معلمین از طرف وزارت برای مدرسه دولتی امام(ره) اعزام شده اند. موسس باید خود نسبت به جذب کادر ودانش اموز، فراهم کردن مکان ووسائل آموزسی اقدام نماید.ایا چنین کرده است/
  3- موسس برای ایجاد مدرسه چه زحمتی کشیده است؟ ظاهرا سفره وغذا آماده است وایشان مهمان آن هستند ودر آخر هم بعد از میل غذا پولی هم بابت نوش جان کردن آن می گیرند. این چه جور مشارکت مردمی(همان بخش خصوصی) است؟
  4- داخل کشور از رئیس جمهور گرفته تا وزرا واستانداران همگی بطور سمبلیک می روند وزنگ مدرسه ای را در حوزه کاری خود بصدا در آورده و شروع سال تحصیلی در اول مهر را تبریک می گویند. در خارج از ایران هم معمولا این کار را سفیر یا نماینده سفارت انجام می دهد. چرا در مالزی خبری از نماینده سفارت برای این کار نبود؟ در حالیکه نماینده سفارت به زعم بعضی اولیاء برای افتتاح مدرسه غیر انتفاعی غیر انتخابی( اجباری) سر از پا نمی شناخت.
  5- سئوالات زیادی وجود دارد که دلیل پدید آمدن انها نیز رفتار مرموز متولیان امر می باشد. وگرنه آنرا که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟

 2. هموطنان عزیز ، تنها راهکار اساسی و قاطع برای پایان بخشیدن به این گربه رقصانی سالیانه و سایر پاس کاریهای معمول توسط سفارت نشینان ، تاسیس تهاد مستقل ” ایرانیان مقیم مالزی ” بوده که میتواند بخش اعظم گرفتاریهای موجود را سامان بخشد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب