چهارشنبه , 7 آبان 1399
خانه / اخبار مالزی / اطلاعیه صرافی پارس پی

اطلاعیه صرافی پارس پی

بیا تو مالزی -

اطلاعیه صرافی پارس پی در پی بروز برخی مشکلات…

به اطلاع هموطنان گرامی و مشتریان گرانقدر شرکت می رساند که در پی بروز مشکلات درطول هفته های گذشته این شرکت پرداختهای خود را با تاخیر به انجام رسانده است.

ضمن پوزش از مشتریان به دلیل این تاخیر ، موارد زیر به عرض شما می رسد:

1. صرافی پارس پی در طول سالهای طولانی فعالیت نمونه ای از نظم، دقت، اطمینان و خدمات گسترده را برای هموطنان مقیم مالزی به ارمغان آورده است. مطمئنا علیرغم مشکلات اخیر مدیریت شرکت با تلاش شبانه روزی و مسوولیت پذیری کامل در پی حل مسائل و بازگردادن اعتماد به مشتریان محترم است.

2. تاکنون بخش قابل توجهی از مبالغ به مشتریان محترم پرداخت شده و بدهی های معوقه نیز در اسرع وقت پرداخت می شود.

3. صرافی پارس پی کلیه مبالغ پرداختی در ایران و مالزی را که تا کنون به حسابهای صرافی واریز شده است به عهده گرفته و پرداخت کلیه دیون را وظیفه ای غیر قابل چشم پوشی می داند.

4. متاسفانه سم پاشی های غیر اخلاقی، شایعه پراکنی و ایراد تهمت های ناروا که بعضا از جانب رقبای ناتوان و تازه وارد و یا افرادی که هیچ گونه رابطه کاری با این شرکت نداشته اند و صرفا برای تبدیل شدن به نقل محافل به اظهار نظر های کذب دست زده اند، مطرح شده است.

انتشار شب نامه های عجیب، درج مطالب خلاف واقع در برخی سایتهای اینترنتی و ارسال ایمیل های گروهی به منظور تخریب وجهه شرکت و نگران کردن مشتریان و تشویش اذهام مردم همه و همه اقدامات ناروایی است که در حق این شرکت و مشتریانش صورت گرفته است.

این سم پاشی ها به نوبه خود از چند جهت به مشتریان لطمه زده است:

الف: این وضعیت نگرانی مشتریان را از تاخیر دو چندان کرده است لذا مسئله ای که با صرف زمان کوتاهی با خونسردی قابل حل است برای مشتریان محترم به معضلی روحی و عذاب آور تبدیل شده است.

ب: کاهش اعتماد عمومی و ایجاد درگیری برای شرکتی که در حال طی کردن بحرانی موقتی است.  متاسفانه عمده وقت تیم کاری شرکت را به جای حل سریعتر بحران، صرف پاسخگویی و کاهش نگرانی مشتریان کرده است.

پ: علیرغم آمادگی کامل شرکت در جبران تعهدات، این شایعه پردازی ها غیر اخلاقی و غیر شرعی است.

 

5. با توجه به جمیع شرایط شرکت صرافی پارس پی ضمن برنامه ریزی تعهد می نماید کلیه پرداختهای معوقه را تا مورخه پایان مرداد ماه 1389 تسویه نماید.

6. تمهیدات پیش بینی شده برای بازپرداخت دیون کمک شایانی می کنند که مسائل در موعد مقرر حل شود. بدیهی است آن دسته از مشتریانی که به دلیل باور نمودن شایعات مایلند اقدام به پی گیری حقوقی و قضایی نمایند. از فهرست پرداختهای فوری خارج می شوند و پرداخت ها تنها از مجرای قانونی و پس از طی مراحل وقت گیر دادرسی  به این دسته افراد انجام خواهد گرفت.

7. از مشتریان محترم خاضعانه در خواست می شود ضمن صبر و خویشتنداری با حفظ خونسردی، احترام متقابل و عدم توجه به سم پاشی رقبا به ما این فرصت را بدهند که در اسرع وقت و با آرامش به وظیفه خود عمل نمائیم. باشد که در آینده بتوانیم دین خود را به مشتریان وفادار خود ادا نمائیم.

8. به منظور پی گیری دقیق تر و جلوگیری از اشتباه در انجام محاسبات و پرداختها از مشتریان که پرداخت به آنها با تاخیر مواجه شده است خواهشمندیم عین اطلاعات زیر را از طریق ایمیل برای ما ارسال فرمایند:

[email protected]

 

برگشت وجه به ایران: |_|        دریافت رینگیت در مالزی: |_|

 

نام  و نام خانوادگی:

شماره فیش:

کد بانک:

مبلغ پرداخت شده به ریال:

تاریخ پرداخت:

شماره حساب در مالزی:

نام بانک در مالزی:

نام صاحب حساب:

شماره تماس:

شماره حساب در ایران:

نام بانک در ایران:

نام صاحب حساب:

شماره تماس:

 

در پایان ضمن پوزش مجدد از تاخیر صورت گرفته از مشتریان خود خواهشمند است با حفظ خویشتنداری این شرکت را در انجام به وظایف خود یاری نمایند. از همکاری شما در ارسال ایمیل با درج کلیه جزئیات مورد نیاز در فرم فوق صمیمانه سپاسگذاریم.

 

محمود روزیطلب مدیریت صرافی پارس پی

 

نکته : اطلاعیه فوق توسط صرافی پارس پی ارسال گردیده است و وب سایت بیا تو مالزی به منظور اطلاع رسانی اقدام به انتشار آن نموده است.

 

 

 

 

 

 

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

یک دیدگاه

  1. واقعا شرم آور است که فردی اینجنین راحت و بی خیال با پول دیگران برای خودش بازی می کند و با پررویی تمام آنها را تهدید هم می کند!!! البته این از بی عرضگی برخی مسئولان هم هست که چنین افرادی را جز محارم و خواص خود به حساب می آورند و در تهیه برنامه های تلویزیونی هم از نظرات اینچنین افراد معلوم الحالی استفاده می کنند!!!!!
    تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب