دوشنبه , 3 آذر 1399
خانه / اخبار مالزی / اعتراض مسلمانان مالزی به یک فیلم ضد اسلامی

اعتراض مسلمانان مالزی به یک فیلم ضد اسلامی

بیا تو مالزی -

صدها نفر از مسلمانان مالزی پس از اقامه نماز جمعه ، با تجمع اعتراض آمیز در مقابل سفارت هلند در کوالالامپور انتشار فیلم موهن نماینده این کشور را محکوم کردند…

واحد مرکزی خبر: تجمع کنندگان پارچه نوشته هایی در محکومیت فیلم ضد اسلامی فتنه و سکوت مجامع بین المللی در مقابل این اقدام حمل می کردند.

تظاهرات کنندگان مالزیایی انتشار فیلم موهن نماینده هلند را اقدامی حساب شده و ترفند صهیونیستها برای فتنه انگیزی در جهان دانستند و از کشورهای اسلامی و مسلمانان جهان خواستند تا در مقابل دسیسه های دشمنان اسلام سکوت نکنند.

نماینده تظاهرات کنندگان در مالزی با قرائت بیانیه ای از سازمان کنفرانس اسلامی خواست در مقابل حرمت شکنی ها و اهانت به دین مبین اسلام ، تدبیری اساسی بیندیشد و از همه ابزارهای لازم برای جلوگیری از فتنه انگیزی دشمنان اسلام استفاده کند.

تجمع کنندگان در مقابل سفارت هلند تحریم همه کالاها و محصولات هلندی و قطع واردات از این کشور را برای تنبیه دولتمردان و پارلمان این کشور خواستار شدند زیرا دولت هلند هیچ اقدامی درباره فیلم نماینده این کشور انجام نداده است.

یکی از تظاهرات کنندگان گفت: تجمع ما به علت توهین نماینده هلند به دین مبین اسلام است و به عنوان یک مسلمان توهین به مقدسات را محکوم می کنم.

یکی دیگر از شرکت کنندگان در این تجمع گفت: اینجا آمده ایم تا مقامات هلندی فریاد اعتراض ما را بشنوند و بدانند که مسلمانان هوشیار هستند و با هرگونه اهانت به دین و قرآن مبارزه می کنند.

یک تظاهرات کننده مالایی در حالی که پارچه نوشته ای در محکومیت فیلم فتنه در دست داشت با انتقاد از اقدام زشت و غیرمسئولانه نماینده هلند گفت: چون در گذشته با اقدامات مشابه توهین آمیز برخورد جدی نشده است دشمنان اسلام گستاخ تر شده اند.

وی گفت: به دشمنان اسلام هشدار می دهیم که تحمل و خویشتنداری مسلمانان هم حدی دارد و در صورت ادامه خصومتها و حرمت شکنیها بدانید در آتش خشم امت اسلام خواهید سوخت.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب