یکشنبه , 4 آبان 1399
خانه / اخبار جهان / اقدام خارق العاده یك جوان آسیایی برای ورود به کانادا

اقدام خارق العاده یك جوان آسیایی برای ورود به کانادا

بیا تو مالزی -

اقدام عجیب و خارق العاده یك جوان آسیایی برای ورود به كانادا و تقاضای پناهندگی از این كشور.

به نقل از سی ان ان  یك جوان 20 ساله آسیایی  برای ورود به كشور كانادا با الهام از فیلمهای بالاتر از خطر و با استفاده از ماسك سیلیكون و بعنوان یك مرد 55 ساله از هنگ كنگ به مقصد كانادا پرواز نمود اما پس از ورود به فرودگاه ونكوور توسط مامورین امنیتی كانادایی دستگیر شد.

 
جوان حدودا 20 ساله آسیایی كه هویتش هنوز فاش نشده است با استفاده از ماسك سیلیكون و مشخصات و كارت پروازیك مسافر 55 ساله سفید پوست توانسته بود از بازرسی ها ی مامورین فرودگاه هنگ كنگ موفق بیرون آمده و سوار بر پرواز بین المللی از هنگ كنگ به مقصد كانادا شود.

اقدام خارق العاده یك جوان آسیایی برای ورود به کانادا

در زمان پرواز , خدمه و ماموران حفاظت پرواز متوجه غیرعادی بودن دستهای كاملا جوان این پیرمرد 55 ساله میشوند و  مراتب را به پلیس فرودگاه ونكوور گزارش میدهند . 
پس از رسیدن به حریم هوایی كانادا ناگهان  خدمه پرواز ایركانادا،  با پدیده نادری در طول خدمت خود مواجه میشوند.آنان مشاهده میكنند كه یك مسافر پیرمرد با صورت پر از چین و چروك ، پس از مراجعه به دستشویی ، با چهره یك جوان كاملا آسیایی  بیرون آمد! 
از آنجا كه ماموران حفاظت پرواز ،حركات وی را زیر نظر داشتند طی تماس با پلیس و حفاظت فرودگاه و گزارش ماجرا منتظر زمین نشستن هواپیما شدند.
 
به محض ورود، این جوان توسط پلیس فرودگاه دستگیر شد اما وی فورا تقاضای پناهندگی نمود.

اقدام خارق العاده یك جوان آسیایی برای ورود به کانادا

منبع:خانه ایرانیان

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

چین تسلیم تحریم‌های نفتی آمریکا می‌شود؟

بیا تو مالزی - واردات نفت چین از ونزوئلا در ماه سپتامبر که شرکت‌های بزرگ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب