یکشنبه , 19 اردیبهشت 1400
خانه / اخبار مالزی / انتخابات آینده حیاتی است

انتخابات آینده حیاتی است

بیا تو مالزی -

نجیب خطاب به هواداران:از حزب حاکم مالزی حمایت کنید

نخست وزیر مالزی با حیاتی خواندن انتخابات آینده در این کشور و با اشاره به موفقیت های حزب حاکم (آمنو) در عمل کردن به وعده های خود از مردم مالزی خواست از این حزب در انتخابات سراسری آینده حمایت کنند.

 “نجیب رزاق” در گردهمایی حامیان حزب آمنو در مراسم شصت و ششمین سالگرد تاسیس این حزب افزود: حزب آمنو بیشترین خدمات را به مالزی داشته و بیش از همه به قانون اساسی وفادار بوده ، حرمت دین اسلام را حفظ کرده و در عین حفظ حقوق همه نژاد ها حاکمیت مالایی را پاسداری کرده است.

وی در این مراسم که ماهاتیر محمد نخست وزیری اسبق مالزی نیز حضور داشت، اظهار داشت: ادامه حضور ائتلاف حاکم در مالزی تضمین کننده اتحاد و یکپارچگی در کشور است.

نخست وزیر مالزی در ادامه از مخالفان دولت برای برگزاری تجمع های خیابانی انتقاد کرد و گفت: مخالفان به دلیل اینکه نمی توانند تعداد اندک خود را در یک ورزشگاه توجیه کنند با توسل به حضور خیابانی و ایجاد ناآرامی و انعکاس آن در رسانه های خارجی سعی در تخریب چهره دولت دارند.

وی از مخالفان دولت خواست اگر به قانون پایبند هستند و به کشور خود عشق می ورزند مانند گردهمایی حامیان حزب آمنو در یک ورزشگاه تجمعات خود را برگزار کنند.

 

منبع:خبرگزاری مهر

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب