پنج شنبه , 7 مرداد 1400
خانه / اخبار مالزی / انتقاد شدید ماهاتیر از مخالفان

انتقاد شدید ماهاتیر از مخالفان

بیا تو مالزی -

هدف مخالفان سرنگونی دولت است…

نخست وزیر اسبق مالزی با انتقاد شدید از مخالفان دولت مالزی گفت که هدف انها از برگزاری تجمعات اعتراضی اصلاحات نیست بلکه آنها به دنبال سرنگونی رژیم حاکم در این کشور هستند.

 به نقل از پایگاه خبری اینسایدر مالزی (Malaysian Insider)، ماهاتیر محمد که در حاشیه مراسم خاطراتش به زبان مالزی با خبرنگاران سخن می گفت، افزود:مخالفان دولت می خواهند که مالزی کشور ضعیف و بی ثباتی شود.

وی ادامه داد: آنها در نظر دارند با استفاده از برسیه (پاک) و سرنگونی رژیم مانع سرمایه گذاری خارجی و ادامه پیشرفت کشور شوند .آنها از تعرض و تجاوز خارجی به مالزی خوشحال شده و آن را اثبات ادعاهای خود می پندارند.

نخست وزیر اسبق مالزی با انکار تقلب در روند انتخابات گذشته، گفت: با اینکه دولت فعلی منتخب مردم است مخالفان سعی دارند تا افکارعمومی را فریب داده و مدعی دیکتاتوری در مالزی شوند.

وی در پایان افزود: مخالفان دولت هیچ واهمه ای از سرنگونی رژیم به کمک خارجی ندارند.

به دنبال فراخوان قبلی مخالفین دولت مالزی برای تجمع و راهپیمایی به سمت میدان استقلال کوالالامپور و مخالفت دولت با مکان برگزاری آن، تجمع روز شنبه 28 اوریل درکوالالامپور به خشونت کشیده شد و منجر به دستگیری 512 تن و مجروح شدن دهها نفر شد.

 

 

منبع:خبرگزاری مهر

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

2 دیدگاه

  1. درودبرمهاتیرمحمدکه حرفهایش کاملا درست است اویک میهن پرست واقعی است جایش دربهشت است خدااوراعمر120ساله دهدتانگذاردخائنین مالزی رابه اندک بهایی به بیگانگان بفروشندومردم شان راکه درراحتی ورفاه به سرمی برندگرفتاربدبختی کنندماکه چندی انجابودیم واقعاقانون رالمس کردیم وآرامش را.اسلام برمهاتیرمحمدازطرف یک ایرانی

  2. سلام ودرودبرمهاتیرمحمددرنظری که گذاشتم سلام .اسلام تایپ شده تصحیح می کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب