پنج شنبه , 1 آبان 1399
خانه / اخبار مالزی / انور ابراهیم دندان تیزی به دولت مالزی نشان داد

انور ابراهیم دندان تیزی به دولت مالزی نشان داد

بیا تو مالزی -

انور ابراهیم، سرسخت ترین مخالف دولت مالزی روز گذشته دندان تیزی به دولت ائتلافی این کشور نشان داد…به گزارش روز شنبه خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)، انور ابراهیم که به تازگی به عنوان نماینده حوزه پرماتانگ پواه به پارلمان مالزی راه یافته است، روز گذشته در حین بررسی طرح دی ان آ (DNA) در پارلمان این کشور از دولت به تندی انتقاد کرد.

بنا به این گزارش، انور ابراهیم در نخستین نطق خود در نقش یک نماینده پارلمان با فاسد خواندن دولت کنونی مالزی افزود: دولت بدون توجه به رای و نظر نمایندگان، حتی نمایندگان باریسان نشنال، لایحه دی ان آ را به پارلمان ارائه داده و این مشروعیت لایحه را زیر سئوال برده است.

رهبر ائتلاف اپوزیسیون مالزی افزود: بی شک سیاستمداران درنده خو با این لایحه موافقند، اما بیشتر کارشناسان، سازمانهای غیردولتی و طرفداران حقوق بشر با آن مخالفند.

به گزارش ایرنا، به هنگام بررسی این طرح و پس از سخنان انور ابراهیم، نمایندگان احزاب اپوزیسیون با بیان اینکه دولت به نگرانی های آنها در مورد این طرح بی توجهی کرده است، پارلمان را ترک کردند.

نمایندگان احزاب مخالف دولت معتقدند، این طرح با هدف سیاسی وادار ساختن انور ابراهیم به ارائه آزمایش دی.ان.آ در پرونده اتهامات مطروحه علیه وی، به پارلمان ارائه شده است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب