چهارشنبه , 30 مهر 1399
خانه / اخبار جهان / بازداشت یک بازیگر ایرانی در دبی

بازداشت یک بازیگر ایرانی در دبی

بیا تو مالزی -

یكی از بازیگران ایرانی شب سوم محرم (شب شنبه هفته گذشته ) بعد از آنكه مست و درحالت غیرطبیعی به همراه تعدادی از دوستان دختر و پسر خود از دیسكو پیرمینت در منطقه دبی مارینا خارج و سوار دو دستگاه خودروی شخصی شدند به دلیل حالت غیرعادی در رانندگی توسط پلیس دبی دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد…

وی سپس به جرم رانندگی درحالت مستی و درگیری با پلیس با دستور بازداشت موقت روانه زندان شد اما چهار روز بعد با وساطت تعدادی از فوتبالیست های ایرانی و بعضی از ایرانیان دیگر روز سه شنبه 25 دیماه با عفو شیخ محمد حاكم دوبی از زندان آزاد شد . به این بازیگر سینما كه در تعدادی از فیلم های مستهجن نیز بازی كرده 48 ساعت فرصت داده شد تا دبی را ترك كند.

بودجه مصوب دایره المعارف بزرگ اسلامی مدتی است كه به این موسسه پرداخت نشده و به همین دلیل این موسسه با مشكلات مالی مواجه گردیده است . بودجه 1386 موسسه دایره المعارف بزرگ اسلامی براساس گفته مسئولان این موسسه از طریق كتابخانه ملی به این موسسه تعلق گرفته و مسئولان دایره المعارف می گویند مدتی است سهم مورد نظر پرداخت نشده است .

دو تن از نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در دو شهرستان اهواز و دشت آزادگان به منظور كسب آرا مردم اقدام به توزیع سیم كارت های تلفن همراه ایرانسل بین مردم كرده اند. اقدام این دو نفر به بازرسی ستاد انتخابات اطلاع داده شده است . حسینی رئیس بازرسی انتخابات خوزستان ضمن تایید این خبر گفت به دنبال تهیه سند رسمی توزیع این سیم كارت ها بوده تا در اسرع وقت با آنان برخورد قانونی شود.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

چین تسلیم تحریم‌های نفتی آمریکا می‌شود؟

بیا تو مالزی - واردات نفت چین از ونزوئلا در ماه سپتامبر که شرکت‌های بزرگ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب