یکشنبه , 3 مرداد 1400
خانه / دانش و فناوری / بازگشت مار مشهور بازی های نوكیا

بازگشت مار مشهور بازی های نوكیا

بیا تو مالزی -

آی تی ایران – باز گشت معروف ترین بازی تصویری موبایل. راه خود را از میان جهار عنصر حیاتی یعنی آب، خا ك، باد و آتش كه به صورت سه بعدی عرضه شده است پیدا كنید. هرعنصربه 10 مرحله تقسیم شده كه با نور پردازی و موزیك مخصوص همراه است، این بازی جمعاً 40 مرحله دارد…

Dr.Mark Ollia "آقای دكتر مارك اُ لیلا" مدیر بخش فنی وسرپرست بخش بازی های نوكیا اظهارداشت " بازی ما ر یك نو آوری در بازی های موبایل می باشد". وی افزود:" این بازی تركیب جا لبی از بازی های موجود و نمایش آن با سبكی استثنا ئی می باشد.در نتیجه این بازی شبیه هیچ كدام از بازی های رایج در موبایل نیست".

واکنش حسی و سرعت عمل از عوامل اصلی این بازی بوده وبازی كنان با استفاده از واكنش مار در این چهار عنصر به جستجو می پردازند. حل معما ها، باز كردن درهای بسته و كشف رازها در مدت زمان معین به هیجان بازی می افزاید.

در بازی یك نفره ، بازی كنان میتوانند در یك ناحیه بازی كنند و یا اینكه به صورت آن لاین با دیگران مسابقه بدهند وهركس زمان كمتری داشت برنده است.بازی كنان قادر هستند هر لحظه شاهد وضعیت خود با شند و برای هر سطح از بازی لیست 50 نفر اول را مشاهده نما یند.

وقتی كه یك نفز توانست تا مرحله 40 این بازی را با موفقیت طی كند خواهد توانست تا 20مر حله دیگر را از طریق N-Gage كه پائیزامسال آماده می شود مستقیماً در گوشی خود ذخیره سازی كرده و بازی كند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

آلودگی کاربران ایرانی به باج‌افزار سایبری/ نفوذ به «ریموت دسکتاپ»

بیا تو مالزی - مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای نسبت به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب