دوشنبه , 5 آبان 1399
خانه / اخبار ایران / بازیگر نقش جومونگ برای دومین‌‌بار راهی ایران می‌شود

بازیگر نقش جومونگ برای دومین‌‌بار راهی ایران می‌شود

بیا تو مالزی -

یك تهیه‌كننده برنامه كنسرت‌های ملی و بین‌المللی گفت: بازیگر نقش جومونگ برای دومین بار راهی ایران می‌شود.

محسن شریعت امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در شیراز افزود: پس از آنكه نخستین دعوت‌كننده ایرانی، یك شركت تولیدات صوتی و تصویری، با طرح ابتكاری خود از سونگ ایل‌گوك، بازیگر قدر مجموعه افسانه جومونگ، در مرداد ماه سال جاری دعوت به‌ عمل آورد، دریچه‌ای گشوده شد تا سایر تهیه‌كنندگان ایرانی نیز برای تعامل بخشی بیشتر بین مردم خود با بازیگران فراسوی مرزهای سرزمین‌مان، پل ارتباطی قوی‌تری با كشور كره برقرار كرده و بر تداوم برنامه‌های فرهنگی بین‌المللی همت گمارند.
شریعت اضافه كرد: برای اولین‌ بار قصد داریم تا در استان كرمان به بسط برنامه‌های هنری بین‌المللی بپردازیم و برای تحقق این امر از دو بازیگر حرفه‌ای و معروف مجموعه جومونگ سان‌‌ای‌گوكو ایفاگر نقش سوسانو آغاز كردیم.
وی ادامه داد: البته در پیاده كردن این طرح تنها كرمان مدنظر نیست و در حال چیدن تدارك تور 10روزه‌ای برای این دو بازیگر هستیم تا در چندین شهر مختلف كشور و هر شهر، یك روز توقف داشته باشند و به جمع استقبال‌كنندگان خود طی یك یا دو سانس بپیوندند.
این تهیه‌كننده برنامه كنسرت‌های ملی و بین‌المللی اضافه كرد: در همین راستا، رایزنی‌های لازمه صورت پذیرفته و حدود 90 درصد كار انجام شده و درحال بستن قرار داد با دو كاراكتر اصلی این سریال كره‌ای هستیم.
شریعت بیان كرد: شهرهای دیگری كه برای اجرای برنامه و سفرشان پیش‌بینی شده شامل تهران، كرج، بندرعباس، شیراز، اصفهان و مشهد است و این وعده را به مردم خوب شهرهای در نظر گرفته می‌دهم كه تا آخر آبان ‌ماه بتوانند در كنار این دو نقش‌آفرین افسانه جومونگ باشند.
وی علت دعوت دوباره از شخصیت‌های بازیگر كره‌ای را تاریخچه نبردهای كره با توجه به صحنه‌هایی كه در سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی این كشور بارها و بارها به‌ تصویر كشیده شده‌اند، ذكر كرد و گفت: فرهنگ مبارزاتی آنها شباهت بسیار زیادی به جنگ‌های گذشته ما دارد و همین مسئله موجب شد تا مردم گرایش بیشتری به سوی ایفاگران نقش‌ها و فیلم‌های این‌چنینی داشته باشند، چرا كه تداعی‌گر جنگجویان خودشان است.
وی افزود: همان‌طور كه در آخرین سریال پخش شده از كشور كره در شبكه سه ایران شاهد بودیم، اكثر مردم آنها را نمونه‌ای از رستم و پهلوانان دیگر خاك میهن‌مان می‌دانند، كه بر آن شدیم تا خواسته‌هایشان را بی‌جواب نگذاشته و بازیگران مشهور این سریال را دوباره به ایران فراخوانیم.
وی در پایان اشاره كرد: به ‌زودی اطلاعات دقیق تاریخ و مكان‌های حضور این دو شخصیت نقش‌آفرین خارجی در شهرهای ذكر شده از طریق رسانه‌ها در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب