پنج شنبه , 8 آبان 1399
خانه / دانستنیها / بالاترین صورتحساب‌های تلفن همراه

بالاترین صورتحساب‌های تلفن همراه

بیا تو مالزی - بالاترین صورتحساب‌های تلفن همراه كجا پرداخت می‌شوند؟

 

مقایسه ارزان‌ترین قیمت‌های پایه خدمات صوت، پیامك و داده ارایه شده در 11 كشور نشان داد كه كاربران تلفن همراه در كانادا و آمریكا، گران‌ترین صورتحساب‌ها را پرداخت می‌كنند.

بر اساس بررسی ابتكار فن‌آوری باز (OTI) بنیاد آمریكای جدید، در آمریكا كاربران تلفن همراه برای یك بسته خدماتی كامل شامل صدا، پیامك و داده ماهانه حداقل 59.99 دلار پرداخت می‌كنند و كاربران تلفن در كانادا حداقل 67.50 دلار در ماه پرداخت می‌كنند.

از سوی دیگر ارزان‌ترین خدمات ماهانه مربوط به هند و هنگ‌كنگ با به ترتیب 12.90 و 13.50 دلار است. هزینه‌های مكالمه صوتی در كانادا، آمریكا و انگلیس به ترتیب 0.30، 0.18 و 0.17 دلار به ازای دقیقه است، در حالی كه ارزان‌ترین قیمت مكالمه صوتی در هنگ كنگ با یك سنت به ازای هر دقیقه برای طرح اشتراك معمولی به چشم می‌خورد.

اما از سوی دیگر هنگ‌كنگ با 0.06 دلار به ازای هر پیامك، گران‌ترین هزینه پیامك را داشته و پس از آن آمریكا با 0.05 دلار به ازای هر پیامك قرار دارد و برای داده اگرچه كاربران در ژاپن بالاترین هزینه را كه 9.40 دلار به ازای هر مگابیت است، پرداخت می‌كنند، كانادایی‌ها گران‌ترین طرح اشتراك نامحدود را دارند كه از 72.90 دلار در ماه آغاز می‌شود.

این بررسی نبود رقابت برای قیمت‌های بالا در آمریكای شمالی را مورد سرزنش قرار داده و خواستار اقدامات بیش‌تر در ارتباط با تشویق رقابت یا وضع قوانینی شده تا آمریكا برای خدمات دارای قیمت رقابتی‌تر و بهتر، به محرك نوآوری تبدیل شود.

منبع:ایسنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

عزت پایدار, برای مردی که به بازیگری آبرو داد

بیا تو مالزی - انتظامی بازیگری با هوش و با شخصیت بود هنرمندی صاحب سلیقه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب