سه شنبه , 6 آبان 1399
خانه / اخبار ایران / بدهی شرکت هواپیمایی مسافران را حبس کرد

بدهی شرکت هواپیمایی مسافران را حبس کرد

بیا تو مالزی - بدهی شرکت هواپیمایی به فرودگاه باعث حبس مسافران پرواز دمشق -رشت شد.

 سرانجام با رایزنی مسئولان و وساطت برخی نهادهای مستقر در فرودگاه اجازه خروج مسافران از هواپیما داده شد. گفته می شود هواپیماهای شرکت کاسپین به علت بدهی ، اجازه ورود به فرودگاه را نداشتند ، اما این شرکت توجهی به این اخطار نکرد و  زائران حضرت زینب با پرواز دمشق – رشت  وارد فرودگاه این شهر شدند.

به گزارش آخرین نیوز ، در  اقدامی نادر ، مسئولان فرودگاه رشت برای گرفتن طلب خود از شرکت هواپیمایی کاسپین ، اقدام به حبس مسافران در داخل هواپیما و ممانعت از خروج آنها کردند.

مشاهدات خبرنگار ما که برای استقبال از زائران حضرت زینب در فرودگاه رشت حاضر بود حاکی از آن است هواپیمای پرواز دمشق – رشت با بیش از 130 مسافر ساعت 14  دیروز در فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت فرود آمد ولی به سبب بدهی شرکت هواپیمایی کاسپین به فرودگاه رشت ، مسافران آن به نوعی به گروگان گرفته شدند و نزدیک به یک ساعت در داخل هواپیما پشت درهای بسته ماندند و اجازه خروج پیدا نکردند.

سرانجام با رایزنی مسئولان و وساطت برخی نهادهای مستقر در فرودگاه اجازه خروج مسافران از هواپیما داده شد.

گفته می شود هواپیماهای شرکت کاسپین به علت بدهی 400 میلیون ریالی ، اجازه ورود به فرودگاه رشت را نداشتند ، اما این شرکت توجهی به این اخطار نکرد و پرواز دمشق – رشت  وارد فرودگاه شد .به همین علت به مسافران این پرواز اجازه خروج از هواپیما داده نشد.

منبع:عبرت

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب