خانه / اخبار مالزی / برگزاری همایش‌ بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران در 4 کشور

برگزاری همایش‌ بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران در 4 کشور

بیا تو مالزی -

مدیر کل دفتر سرمایه گذاری های خارجی :با ایجاد بستر تشویقی و بازاریابی مناسب در قالب این همایشها و‌‌جذب سرمایه‌گذاران خارجی ، امکان تامین مالی پروژه‌ها ، انتقال تکنولوژی، بسترسازی برای ورود به بازارهای جهانی، اشتغال زایی و بهبود روش‌های تولید فراهم می شود…

مدیر کل دفتر سرمایه گذاری های خارجی از برگزاری همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران‌در‌تیر و مرداد ماه سالجاری در کشورهای‌کره‌جنوبی، هندوستان، سنگاپور و مالزی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، سامان قاسمی گفت:‌به منظور معرفی فرصت‌ها و پروژه‌های سرمایه‌گذاری در حوزه های تخصصی‌از جمله نفت و گاز، پتروشیمی، گردشگری، ساختمان، خودرو سازی، صنایع غذایی، حمل و نقل، کشاورزی و مخابرات در قالب پانلهای تخصصی به سرمایه گذاران بالقوه خارجی این همایش‌ها برگزار می گردد.
قاسمی افزود: با ایجاد بستر تشویقی و بازاریابی مناسب در قالب این همایشها و‌‌جذب سرمایه‌گذاران خارجی ، امکان تامین مالی پروژه‌ها ، انتقال تکنولوژی، بسترسازی برای ورود به بازارهای جهانی، اشتغال زایی و بهبود روش‌های تولید فراهم می شود.
وی در عین حال خاطر نشان کرد: همایش‌ فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران، بستر لازم برای صاحبان پروژه‌های بزرگ، متوسط و کوچک فراهم می شود تا با حضور در کشورهای سرمایه فرست و ارائه مزایای پروژه ها و توانمندیهای مجموعه مربوطه، مقدمات تلفیق سرمایه های داخلی و بین المللی را فراهم شود که زمینه‌ساز اعتلای اهداف اقتصادی کشور در دستیابی به جایگاهی قدرتمند در منطقه و جهان خواهد شد .
لازم به ذکر است که پیش از این ،همایش های معرفی فرصتهای سرمایه گذاری کشور در کشورهای پرتغال ، ترکیه و قطر برگزار گردید که نتایج مثبت فراوانی نیز به همراه داشت.
بر اساس این گزارش ، علاقمندان، شرکتهای خصوصی و دولتی و فعالین اقتصادی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این همایشها به سایت سازمان سرمایه گذاری به نشانی www.investiniran.ir مراجعه نمایند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب