خانه / اخبار ایران / تحقیر مسافران ایرانی در فرودگاه دوبی

تحقیر مسافران ایرانی در فرودگاه دوبی

بیا تو مالزی -

در اقدامی تکراری و با گستاخی تمام تحقیر مسافران ایرانی در فرودگاه دبی صورت گرفت.

مسئولان فرودگاه دوبی، در اقدامی تکراری به مسافران ایرانی پرواز صبح دیروز توهین کرده و با تفتیش وسائل مسافران صحنه ای تحقیرآمیز را به نمایش گذاشتند.

 مسافران ایرانی پرواز شماره 358 ایران ایر، که قرار بود ساعت 9.10 دیروز از دوبی به مقصد تهران پرواز کند، با گستاخی ماموران فرودگاه دوبی این شهر متعلق به کشور حاشیه خلیج فارس، مورد بی احترامی قرار گرفته و تحقیر شدند.

ماموران فرودگاه دوبی با معطل کردن مسافران و تفتیش دستی وسائل و بار آن ها به بهانه تحریم! ایران بدون هیچ گونه توضیح منطقی وسائل مسافران را برداشته، توقیف و ضبط کردند.

نکته جالب اینجاست که در میان اموال توقیف شده، از ماست و خمیر دندان گرفته تا اجناس گرانقیمت و با ارزش دیده می شده است.

مسافران ایرانی که مانند همیشه هیچ امیدی به پیگیری این موضوع توسط مسئولان سفارت ایران امیدی نداشتند به ماموران پلیس فرودگاه مراجعه کرده و به این اقدام توهین آمیز و دزدی به شیوه جدید ماموران فرودگاه اعتراض کردند که پلیس امارات نه تنها حق را به ماموران داده بلکه به نحوی ناشایست با ایرانیان برخورد کرده است.

گفتنی است، این گونه برخوردها نخستین بار نیست که از سوی اماراتی ها صورت می پذیرد و مسئولان فرودگاه امارات بارها ایرانیان را تحقیر کرده و برخورد بسیار ناشایستی از جمله تفتیش بدنی، سین جیم بی مورد، معطلی مسافران و … با مسافران ایرانی را داشته اند و این در حالیست که تا کنون شاهد هیچ گونه تحرک اقدام قابل توجه از سوی مسئولان وزارت خارجه و سفارت ایران در مقابل گستاخی اماراتی نبوده ایم و مشخص نیست چه کسی مسئول و پاسخگوی توهین و تحقیر شخصیت ایرانیان در این کشور حاشیه خلیج فارس است.

منبع:تابناک

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

یک دیدگاه

  1. عرب هرچه باشد مرا دشمن است. مردشورشونو ببرن. گرچه آدم نمیدونه از مملکتی که داره افسوس یخوره یا اون عرسای بی همه چیز.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب