دوشنبه , 10 آذر 1399
خانه / اخبار ایران / تیم فشن روزنامه اعتماد جوراب ساپورت پای سربازان زن کره ای کرد

تیم فشن روزنامه اعتماد جوراب ساپورت پای سربازان زن کره ای کرد

بیا تو مالزی -

روزنامه اعتماد تصویری معروف از رژه زنان کره شمالی را منتشر ساخته است. اما دستکاری ناشیانه عکس برای سانسور پای بدون جوراب زنان نظامی در همان نگاه اول مشخص است. درست کردن شلوار برای پای لخت ، آنهم زیر دامن ! عکسی اصلی را از رویترز در ادامه مطلب ببینید...

با تشکر از امیررضا

نگاه سربازان کره شمالی به جای خالی «رئیس بزرگ» است. «رئیس بزرگ» حال و روز خوبی ندارد. سکته کرده و نتوانسته در مراسم جشن استقلال 60 سالگی کشورش حاضر شود.کاریزما و نفوذ؟ نه زور و جبر. شخصیت رئیس بزرگ از کاریزما گذشته و به شمایل یک دیکتاتور رسیده. رئیس بزرگ مردم کره شمالی همان کیم ایل است. 9 سپتامبر در تقویم کره شمالی به عنوان روز ملی و استقلال ثبت شده و رئیس بزرگ به رسم هر سال به میدانی که به نام خودش است می آید، دستی تکان می دهد، لبخند می زند و کره یی ها را وعده می دهد، روزگار بهتری در پیش است. منظور رئیس بزرگ از روزگار بهتر، در دسترس بودن غذای کافی است. برنج جیره غذایی کمیاب کره یی ها است. کشور منزوی و تحریم شده با تعطیل کردن برنامه های هسته یی اش از همسایه جنوبی برنج وارد کرد و به مردمش امیدواری داد. رئیس بزرگ از سال 1994 در راس حکومت کره شمالی نشسته و هر سال به مناسبت تولدش برنج به مردمش هدیه می دهد.

North Korean soldiers parade through Kim Il Sung Square in Pyongyang, North Korea, Tuesday, Sept. 9, 2008. North Korea marked the 60th anniversary of its founding Tuesday amid news reports that the communist country’s leader Kim Jong Il did not attend a closely watched parade amid recent speculation that he may be ill. (AP Photo/Kyodo News)

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب