یکشنبه , 4 آبان 1399
خانه / اخبار مالزی / تیم ملی دراگون بت ایران به مالزی می رود

تیم ملی دراگون بت ایران به مالزی می رود

بیا تو مالزی -

برای حضور در مسابقات آسیایی  : تیم ملی دراگون بت مردان و زنان ایران جهت شركت در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا 5 مرداد عازم مالزی می شود…به گزارش خبرگزاری فارس، ویكتور كیسلف، سرمربی روسی تیم ملی دراگون بت درباره نحوه روند انتخاب اعضای تیم ملی گفت: پس از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی بهترین ها را مدنظر قرار دادیم كه در این انتخاب به سن نگاه نكردیم؛ چرا كه در این رشته تكنیك حرف اول را می زند و تا مادامی كه ورزشكاران فشار را تحمل می كنند سن ملاك نیست.
وی افزود: كار ما در انتخاب سخت بود چون پسرها 38 نفر بودند و ما 26 نفر را لازم داشتیم، این مسئله تلاش بچه ها را بیشتر كرده بود. در طول اردو تست های مختلفی از قایقرانان گرفتم و در زمان پاروزدن تكنیك آنها را ضبط كردم و پس از هر تمرین فیلم را نشان بچه ها داده و نقاط ضعف و قوت را یادآور شدم.
سرمربی تیم دراگون بت تصریح كرد: پس از بازگشت در اردوهای بعدی مجدداً آنها را دعوت خواهیم كرد.
كیسلف در خصوص اعزام ورزشكاران به مسابقات برای اولین بار خاطرنشان كرد: بعضی از قایقرانان چون برای اولین بار به مسابقات برون مرزی اعزام می شوند دچار استرس هستند كه خوشبختانه با حمایت رئیس فدراسیون یك هفته زودتر به مالزی می رویم تا قایقرانان در محیط مسابقه قرار بگیرند.
وی گفت: در حال حاضر نتیجه ركورد تیم آقایان بد نیست و بانوان نیز به مرز آمادگی رسیده اند.
وی در خصوص تمرینات فشرده و امكان آسیب دیدگی ورزشكاران اظهار داشت: با مساعدت فدراسیون 2 فیزیوتراپ به همراه تجهیزات با تیم اعزام می شوند. همچنین قبل از مسابقات تمامی ورزشكاران تست و معاینه می شوند تا بدون مشكل در مسابقات حضور داشته باشیم.
كیسلف در خصوص وضعیت دراگون بت ایران در مسابقات گفت: این رشته در بعضی كشورهای شركت كننده سابقه بسیار طولانی دارد؛ اما شانس بچه ها در مسابقات بد نیست، هرچند این اولین تجربه شركت در مسابقات برون مرزی است اما ایران را در جمع شش تیم برتر آسیا بدانید.
هفتمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در رشته دراگون بت از دهم تا سیزدهم مرداد ماه در شهر پنانگ مالزی و با حضور 12 كشور آسیایی برگزار می شود.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب