چهارشنبه , 5 آذر 1399
خانه / اخبار ایران / جاده های هراز و كندوان مسدود است

جاده های هراز و كندوان مسدود است

بیا تو مالزی -

جاده های هراز و كندوان تا اطلاع ثانوی مسدود است…

معاون راهداری راه وترابری استان مازندران از مسدود شدن جاده های هراز و كندوان تا اطلاع ثانوی خبر داد و گفت: درحال حاضر تردد خودروها در این محورهای مواصلاتی امكان پذیر نیست.

‘عباسعلی نجفی’ افزود: جاده هراز از ساعت 20 و جاده كندوان از ساعت 30/20 بدلیل بارش برف شدید و كولاك برای عبور وسائط نقلیه مسدود شده است.

وی اظهار داشت: نیروهای امدادی استان همچون راهداران درحال تخلیه خودروهای در راه مانده هستند تا این مسافران با امنیت كامل از این مسیرها عبور كنند.

معاون راهداری راه وترابری استان مازندران اعلام كرد: راهداران با تمام سعی و توان و با بهره گیری از امكانات و تجهیزات درتلاش هستند تا این محورها را در اسرع وقت بازگشایی كنند.

وی با اشاره به بارش برف درجاده فیروزكوه، اظهار داشت: هم اكنون شاهد بارش برف سنگین از شیرگاه تا منطقه گدوك در این محور مواصلاتی هستیم.

نجفی اضافه كرد: تراكم ترافیكی در این محور مواصلاتی سنگین است و مسافران و گردشگران نوروزی با كندی درحال حال عبور از این محور هستند.

وی داشتن لوازم و تجهیزات زمستانی را لازم و ضروری دانست و گفت: مسافران باید امكانات و تجهیزات زمستانی همچون زنجیر چرخ و البسه گرم همراه خود داشته باشند.

 

منبع:خبرگزاری ایرنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب