یکشنبه , 9 آذر 1399
خانه / اخبار ایران / جدیدترین اطلاعات ارزی برای دانشجویان

جدیدترین اطلاعات ارزی برای دانشجویان

بیا تو مالزی -

متقاضیان معرفی نامه ارز دانشجویی از امروز ،دوشنبه به وزارت علوم مراجعه كنند…

مدیركل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از متقاضیانی دریافت معرفی نامه ارز دانشجویی كه نوبت آنها از 15 اسفند 90 تا 31 فروردین 91 است خواست امروز، 22 اسفند برای گرفتن معرفی نامه به این وزارتخانه مراجعه كنند.

‘حسن مسلمی نایینی’  اظهار داشت: دانشجویان تقاضی اخذ معرفی نامه به بانك برای دریافت ارز دانشجویی كه نوبت آنها در سامانه اداره اعزام با هزینه شخصی (نشا) از 15 اسفند ماه سال 1390 تا 31 فروردین 1391 است و تاكنون معرفی نامه به بانك را دریافت نكرده اند می توانند بعدازظهر امروز، 22 اسفندماه به محل وزارت علوم مراجعه كنند.

وی شمار این متقاضیان را حدود هزار نفر اعلام كرد و گفت: این افراد در سه گروه 300 نفره تقسیم شده اند و شماره پرونده آنها به همراه ساعت مراجعه شان بر روی پایگاه اداره كل بورس وزارت علوم به نشانیhttp://iranscholarship.msrt.ir قرار گرفته است.

وی ادامه داد: تعدادی از داوطلبان باید از ساعت 15 و 30 دقیقه به مدت یك ساعت، گروه دوم از ساعت 16 و 30 دقیقه و گروه سوم از 17 و 30 دقیقه باید به اداره اعزام با هزینه شخصی واقع در طبقه همكف وزارت علوم به نشانی تهران، میدان صنعت (شهرك غرب)، بلوار خوردین، خیابان پیروزان مراجعه كنند.

مسلمی تاكید كرد: داوطلبان باید در زمان مراجعه، اصل گواهی اشتغال به تحصیل نیمسال جاری كه به تایید سفارت یا نمایندگی ایران در خارج از كشور رسیده باشد و اصل یا تصویر كارت ملی و مدرك مشخص كننده نظام وظیفه مخصوص آقایان از قبیل كارت پایان خدمت یا معافیت و یا برگه معافیت تحصیلی را به همراه داشته باشند.

به گفته وی، معرفی نامه دریافت ارز دانشجویی به خود شخص یا بستگان درجه اول شامل پدر، مادر، برادر، خواهر، همسر و فرزند آنها و كسانی كه وكالت از متقاضی دارند به شرط ارائه مدارك فوق و كارت شناسایی معتبر تحویل خواهد شد.

مدیركل دانشجویان خارج وزارت علوم درمورد متقاضیانی كه هنوز شاغل به تحصیل نشده اند و ویزای دانشجویی گرفته اند خواست تا برای دریافت معرفی نامه ارز تحصیلی با در دست داشتن اصل پذیرش و ویزای دانشجویی به اداره كل اعزام وزارت علوم مراجعه كنند.

وی همچنین به متقاضیان توصیه كرد به منظور تسهیل امور مربوط به دریافت معرفی نامه ارز تحصیلی، قبل از مراجعه به اداره اعزام وزارت علوم در حداقل زمان نسبت به اعلام تاریخ دقیق شروع به تحصیل خود با پاسخ به ایمیل های دریافتی خود اقدام كنند.

مسلمی از متقاضیانی كه قبلا معرفی نامه برای نیم سال های گذشته دریافت كرده اند درخواست كرد این موضوع را از طریق ایمیل به اداره كل بورس و امور دانشجویان خارج اطلاع دهند تا معرفی نامه آنها برای نیمسال بعدی صادر و به آنها تحویل داده شود.

وی تاكید كرد: امكان ارائه خدمات به متقاضیان دریافت معرفی نامه ارز تحصیلی، قبل از زمان مقرر وجود ندارد.

 

منبع:خبرگزاری ایرنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب