سه شنبه , 4 آذر 1399
خانه / اخبار مالزی / جریان اطلاع رسانی باید موثر و دو طرفه باشد

جریان اطلاع رسانی باید موثر و دو طرفه باشد

بیا تو مالزی -

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کوالالامپور در جمع خبرنگاران ایرانی مقیم مالزی خواستار اطلاع رسانی موثر و دو طرفه شد…

به گزارش خبرنگار مهر از کوالالامپور، دکتر محمد مهدی زاهدی که به مناسبت روز خبرنگار در جمع خبرنگاران ایرانی مقیم مالزی سخن می گفت افزود: با همدلی و همراهی بیشتر می توان جریان اطلاع رسانی موثر و دوسویه داشت به گونه ای که بتوان بیش از پیش از تجربیات دو کشور استفاده کرد.

زاهدی گفت: قدرت معنوی انقلاب اسلامی ایران و اخبار و پیشرفتهای علمی و دستاوردهای تکنولوژی کشورمان کمتر در مطبوعات مالزی منعکس شده است و در این رابطه رسالت سنگینی به دوش شما خبرنگاران هست.

جریان اطلاع رسانی باید موثر و دو طرفه باشد


وی گفت: انتظار می رود متقابلا با انعکاس تحلیلهای خبری، سیاسی و علمی که در مالزی صورت می گیرد از تجربیات مالزی به عنوان کشور دوست بهتر بهره برداری شود.
سفیر کشورمان ضمن تقدیر از تلاش خبرنگاران از همه دست اندرکاران بخش رسانه ای خواست برای حفظ منافع ملی ایران بیش از پیش تلاش کنند.
رایزن فرهنگی کشورمان نیز در این جلسه ضمن تبریک بمناسبت روز خبرنگار و ایجاد دفتر منطقه ای خبرگزاری مهر در جنوب شرق اسیا گفت: کارهایی که با صداقت و خلوص نیت انجام می شود قطعا نتیجه خواهد داد و کار شما خبرنگاران همواره با این دو عنصر همراه بوده است.
جریان اطلاع رسانی باید موثر و دو طرفه باشد
حجت الاسلام محمد حسن واحدی تلاش خبرنگاران در پوشش اخبار فرهنگی مالزی را ستود و توصیه کرد از توانمندی دانشجویان با سلایق و قلم های مختلف به عنوان خبرنگار افتخاری بیشتر استفاده شود.
در این مراسم که شامگاه دوشنبه در سفارت جمهوری اسلامی برگزار شد نمایندگان رسانه هایی چون ایرنا،‌ مهر، ایسنا و صدا و سیما حضور داشتند.

 

 

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب