خانه / اخبار مالزی / جلسۀ دیدار نمایندگان انجمن‌های دانشجویی با معاون نهاد مقام معظم رهبری

جلسۀ دیدار نمایندگان انجمن‌های دانشجویی با معاون نهاد مقام معظم رهبری

بیا تو مالزی -

در پی ورود معاون فرهنگی و اجتماعی نهاد مقام معظم رهبری (حاج آقای عابدی) به مالزی، ایشان افطار روز جمعه مورخۀ نوزدهم سپتامبر را با نمایندگان انجمن‌های دانشجویی در رستوران ناب، گذراندند..
گفتنی پس از صرف افطار، جلسه پیرامون منسجم کردن حرکت‌های دانشجویی تحت لوای یک انجمن اسلامی واحد در مالزی، در همان مکان برگزار گردید.

جهت دیدن ویدئوی تصویری جلسه مذکور بر روی عکس زیر کلیک نمایید.

صورتجلسۀ شمارۀ بیست و هفتم
———————————-

تاریخ:  نوزدهم سپتامبر 2008
مکان : رستوران ناب در کوالالامپور
ساعت : 20:30 الی 22:30
حاضرین جلسه: حاج آقای عابدی (معاون فرهنگی و اجتماعی نهاد)، دکتر عالی (رایزن علمی)، دکتر یوسفی (مدیر مدرسه ایرانیان) و آقایان ممدوح، دوستدار، امینی، سلیمانی و خانم جادری (انجمن ایسام)، انجمن‌های دانشگاهای UM, UKM, MMU, LIMKOKWING, UCSI, USM, …
موضوعات جلسه:  بررسی پیرامون تشکیل یک اتحادیه انجمن اسلامی در مالزی

شرح جلسه:

      1-آقای دکتر یوسفی – مدیر مجتمع امام خمینی ( مدرسۀ ایرانیان )  وب‌سایت جدید مدرسه به آدرس http://www.irskl.com/ را معرفی نمودند و ادامه دادند، والدین جهت آگاهی از وضعیت و نحوه ادامه تحصیل فرزندان خود می‌توانند به وب‌سایت جدید مدرسه مراجعه نمایند.
      2-دفتر نهاد رهبری از این پس برای ازدواجهای دانشجویی یک سکه بهار آزادی بهمراه هدیه ایی از طرف ریاست جمهوری و رایزنی علمی در نظر گرفته اند.
      3- پیشنهاد گردید، انجمن‌ها تلاش نمایند تا همایشهای دینی و مذهبی در دانشگاها برگزار نمایند. این همایشها می‌توانند به صورت مشترک با دانشگاهای ایران صورت پذیرد.
      4-مقرر گردید، انجمن‌ها از هم‌اکنون برای مراسم حج دانشجویی اعلام فراخوان نمایند. متقاضیان در صورتی که تعداد آنها به حد نصاب برسد، برنامه حج از مالزی برنامه ریزی می‌گردد. در این خصوص دفتر نهاد مبلغ 300 دلار به عنوان کمک بلاعوض به متقاضیان تخصیص می‌دهند.
      5-مقرر گردید، اساسنامه‌های الگو توسط دفتر نهاد و از طریق رایزنی علمی به تمامی انجمن‌ها در دانشگاها ارسال نمایند، تا آنان ظرف مدت 15 روز از زمان دریاف نسبت به ارائه نظرات و پیشنهادات خود اقدام مقتضی نمایند.
      6-مقرر گردید، کمیته تأسیس انجمن اسلامی، تمامی مدعوین حاضر در جلسه را در برگیرد.
        
———————–
دبیر وقت انجمن،
مـــــازیـــــــار ممــــــــدوح،
انجمن دانشجویان ایرانی مالزی (ایسام)

منبع خبر:  انجمن ایسام
منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب