دوشنبه , 3 آذر 1399
خانه / اخبار مالزی / حزب حاكم مالزی خواستارتغییرپوشش مهمانداران زن خطوط هوایی این كشورشد

حزب حاكم مالزی خواستارتغییرپوشش مهمانداران زن خطوط هوایی این كشورشد

بیا تو مالزی -

پایگاه‌خبری "اسلام آن‌لاین" روزشنبه نوشت: حزب حاكم مالزی موسوم به سازمان اتحادملی مالزی (آمنو ‪ (UMNO‬خواستار تغییرپوشش مهمانداران زن خطوط هوایی "آسیا ایر" این كشور در شان یك كشور اسلامی شد…

به گزارش ایرنا، این پایگاه خبری به نقل از خانم "زالها حسینی" از اعضای این حزب افزود: مالزی یك كشور اسلامی است و داشتن چنین پوششی از سوی مهمانداران خطوط هوایی آن باعث شرمساری است.

وی در نشست عمومی این حزب افزود: این امر با اصول زندگی اسلام متمدن در این كشور در تناقض است.

برپایه این گزارش گفته‌های حسینی دراشاره به اظهارات "عبدالله بداوی" نخست وزیر مالزی است كه گفته بود مالزی تا سال ‪ ۲۰۲۰‬یك كشور توسعه یافته با برقراری توازن بین مدرنیته و اسلام خواهد بود.

به گزارش این پایگاه خبری، حسینی پوشش مهمانداران زن خطوط هوایی مالزی را نامناسب توصیف كرد و گفت: یونیفورم دامن مهمانداران می‌بایستی تا روی پا تغییر یابد كه این اظهارات وی با استقبال زنان شركت‌كننده دراین نشست روبرو شد.

به‌گزارش اسلام آنلاین، "آسیا ایر" یكی از خطوط هوایی منطقه به دلیل ارایه مناسب قیمت و سرویس خطوط هوایی از رشد سریعی برخوردار بوده است.

اسلام آنلاین به نقل از یك سخنگوی زن خطوط هوایی مالزی نوشت: "یونیفورم های موردبحث، باعث لطمه وارد كردن به هویت ملی كاركنان آن نمی‌شود، پوشیدن چنین لباسی چیزی از مالزیایی بودن آنها كم نمی‌كند."
به‌گزارش این منبع خبری، ‪ ۶۰‬درصد از جمعیت ‪ ۲۶‬میلیون نفری مالزی مسلمان هستند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب