چهارشنبه , 1 بهمن 1399
خانه / گزارش تصویری / دختر بچه 8 پا با موفقیت در هند عمل شد

دختر بچه 8 پا با موفقیت در هند عمل شد

بیا تو مالزی -

جهت دیدن ادامه تصاویر بر روی ادامه متن کلیک نمایید…

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

آجیلی که فروش نمی رود/تصاویر

بیا تو مالزی - بی‌رغبتی مردم برای خرید آجیل عید… باتوجه به افزایش بسیار زیاد …

خانه / اخبار جهان / دختر بچه 8 پا با موفقیت در هند عمل شد

دختر بچه 8 پا با موفقیت در هند عمل شد

بیا تو مالزی -

آفتاب: عمل طاقت فرسای برداشتن پاهای اضافی یك دختر دو ساله هندی كه با هشت پا متولد شده بود پس از 24 ساعت با موفقیت پایان یافت…به گزارش آفتاب آسوشیتدپرس از بنگلور هند، «لاكشمی» دختر دو ساله هندی برای عده‌ای در روستایش در هند نماد یكی از خدایان این كشور بوده است. وی در رحم مادر با جنینی دوقلو رشد یافته بود كه رشد جنین دیگر در رحم مادر متوقف شده و جنین باقیمانده دست‌ها، پاها، كلیه‌ها و سایر اجزای جنین رشد نیافته را جذب خود كرد.

دكتر «شاران پاتیل» در بیمارستانی در جنوب «بنگلور» گفت كه تیمی متشكل از 30 پزشك اندام اضافی را جدا كرده و سایر ارگان‌های حیاتی بدن وی را نجات داده است.

رئیس تیم جراحی افزود:‌ «عمل جراحی بسیار بیشتر از آنچه كه انتظار داشتم موفقیت آمیز بود».

وضعیت «لاكشمی» در هنگام تولد بسیار پیچیده بود. وی با چهار كلیه، اعصاب در هم پیچیده، دو حفره شكمی و دو حفره سینه‌ای متولد شده بود و در طی این دو سال نتوانسته بود بایستد یا راه برود. رئیس تیم پزشكی اعلام كرده است سخت ترین قسمت عمل ترمیم لگن دختربچه بوده كه آن قسمت نیز با موفقیت كامل انجام شده است.

در دهكده‌های هندی زمانی كه اینگونه كودكان متولد می شوند مردم آن را نشانه‌ای از خدایان هندی می‌دانند و این دختر را نیز با خدای ثروت در هند كه دارای چهار دست است مرتبط كرده بودند. والدین این دختر پس از اینكه چند بار عده‌ای قصد خرید وی را داشتند دختر خود را پنهان كرده بودند. خرج عمل جراحی را به این علت كه خانواده دختر توانایی آن را نداشته‌اند خود بیمارستان پرداخت كرده است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

چین تسلیم تحریم‌های نفتی آمریکا می‌شود؟

بیا تو مالزی - واردات نفت چین از ونزوئلا در ماه سپتامبر که شرکت‌های بزرگ …

2 دیدگاه

  1. خالی بندی!

  2. بی چاره چرا انجوریه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب