سه شنبه , 7 بهمن 1399
خانه / اخبار مالزی / در کوالالامپور چه خبر است؟

در کوالالامپور چه خبر است؟

بیا تو مالزی -

کوالالامپور این روزها شاهد برنامه های جذابی است…

کوالالامپور این روزها نیز مثل همیشه برنامه‌های جذابی برای توریست‌ها و مردم محلی دارد که در این مطلب به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

یکی از مهمترین برنامه‌هایی که طی این روزها در کوالالامپور برگزار خواهد شد فستیوال فیوچر موزیک آسیا است که امروز 17 مارس در پیست بین‌المللی اتومبیلرانی سپانگ برگزار خواهد شد. این فستیوال از ساعت 14 آغاز شده و تا نیمه‌های شب ادامه خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این فستیوال می‌توانید به آدرس اینترنتی http://redtix.airasia.com/Events/FutureMusicFestivalAsia/مراجعه کنید.

روز سنت پاتریک نیز دیگر مناسبتی است که می‌توانید از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای آن لذت ببرید. برنامه‌های این روز از دیروز 16 مارس آغاز شده و امروز 17 مارس نیز ادامه خواهد داشت. جشن روز سنت پاتریک از ساعت 18 تا 24 امروز در Changkat Bukit Bintangبرگزار خواهد شد. برای اطلاع بیشتر در این خصوص به صفه فیسبوکی http://www.facebook.com/guinnessmalaysiaمراجعه کنید.

فستیوال بالن‌های داغ پوتراجایا نیز دیگر رویدادی است که برای هر بیننده‌ای می‌تواند جذاب باشد. همانطور که پیشتر اطلاعرسانی شده بود این فستیوال از روز 15 مارس آغاز شده و تا فردا 18 مارس ادامه خواهد داشت. حضور در این فستیوال رایگان بوده و برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس اینترنتی http://www.myballoonfiesta.com/مراجعه کنید.

امروز رویداد دیگری نیز در کوالالامپور برگزار خواهد شد که خنده را بر لبان شما می‌نشاند. از ساعت 19:30 تا 21:30 امروز کمدین معروف سنگاپوری با نام کومار در کوالالامپور به اجرای برنامه خواهد پرداخت و لحظات شادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. اگر مدتی است که نخندیده‌اید می‌توانید به این مراسم رفته و در صورت تمایل می‌توانید از وب سایت http://www.sevenatenine.com/اطلاعات بیشتر را کسب کنید.

 

منبع:توریست آنلاین

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب