چهارشنبه , 30 مهر 1399
خانه / اخبار مالزی / دستگیری یک ایرانی و دو هندی به جرم قاچاق مواد مخدر

دستگیری یک ایرانی و دو هندی به جرم قاچاق مواد مخدر

بیا تو مالزی -

به مرد ایرانی وعده داده شده که به ازای بلعیدن هر کپسول مبلغ 20 دلارآمریکا دستمزد داده می‌شود…

پلیس در گزارشی از دستگیر سه قاچاقچی و ضبط مواد مخدر به قیمت 500هزاررینگت خبر داد.

به نقل از روزنامه استار، این سه نفر در ماموریت‌های جداگانه‌ای در فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور و ترمینال پروازهای ارزان قیمت (LCCT) دستگیر شدند.

اولین مجرم مرد هندی 43 ساله‌ای‌ست که در روز 9 ژوئن در فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور دستگیر شد. وی در حالیکه یک جعبه و کیف حاوی 4.75کیلو مواد‌مخدر “کتامین” را حمل می‌کرده مورد ظن پلیس قرار می‌گیرد. در بازرسی وسایل وی علاوه بر مواد‌مخدر وجوه نقد وی نیز ضبط می‌شود. این فرد در کشور خود به عنوان راننده تاکسی مشغول به کار بوده و این سومین‌بار است که به مالزی سفر می‌کند. پلیس در حال بررسی احتمال ارتباط وی با دیگر اعضای باند قاچاق مواد‌مخدر است.

در روز 11 ژوئن، یک مرد ایرانی 30‌ساله که با پرواز دبی وارد کوالالامپور شده به همراه 21 کپسول مواد‌مخدر دستگیر می‌شود. به گفته‌‌ی پلیس وی کپسول‌ها را در پیچیده در دستمال‌های کاغذی در جیب‌های لباسش پنهان کرده بود. در بازرسی‌های بعدی و آزمایش اشعه‌ی ایکس، پلیس متوجه تعداد زیادی کپسول پنهان دربدن وی شده و او را در بیمارستان سردانگ بستری می‌کنند. بعد از سه روز تعداد 64کپسول به وزن 562گرم از بدن وی خارج می‌شود. در این گزارش آمده به این فرد وعده داده شده که به ازای بلعیدن هر کپسول مبلغ 20دلارآمریکا (65.45رینگت) دستمزد داده می‌شود.

آخرین ماموریت نیز در روز 13 ژوئن به دستگیری مرد هندی 40 ساله‌ای مربوط است که در فرودگاه LCCT با دو کیف حاوی 3.9گرم مواد‌مخدر به ارزش 120هزار رینگت دستگیر شد.

منبع : وب سایت ایران مالزی

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب