یکشنبه , 9 آذر 1399
خانه / اخبار مالزی / رقابت سه شركت خارجی برای سرمایه گذاری در بازار تلفن همراه ایران

رقابت سه شركت خارجی برای سرمایه گذاری در بازار تلفن همراه ایران

بیا تو مالزی -

شركت TM INTERNATIONAL مالزی تمایل خود را برای سرمایه گذاری در بازار تلفن همراه ایران و اخذ مجوز برای راه اندازی اپراتور جدید اعلام كرد ….ه گزارش خبرگزاری فارس ، بلومبرگ ضمن اعلام این مطلب به نقل از جمال الدین ابراهیم رییس این شركت افزود : شركت TM قصد دارد با گسترش فعالیتهای بین المللی خود با پیشی گرفتن بر شركت ارتباطات سنگاپور به بزرگترین شركت مخابراتی جنوب شرق آسیا تبدیل شود . این شركت در حال مذاكره با چند كشور در شرق آسیا و همچنین كشورهایی در خاور میانه از جمله ایران ، برای گسترش فعالیتهای بین المللی خود است .

این شركت هم اكنون در حال ارائه خدمات مخابراتی به 40 میلیون نفر در 10 كشور آسیایی از جمله هند است . این در حالی است كه شركتهای اتصالات امارات و مگافون روسیه نیز تمایل خود را برای سرمایه گذاری در ایران اعلام كرده اند . مگافون سومین شركت بزرگ اپراتور تلفن همراه جهان چندی پیش تمایل خود را برای سرمایه گذاری 6/4 میلیارد دلاری در بازار تلفن همراه ایران اعلام كرد .

جمال الدین تصریح كرد : اقتصاد ایران در حال رشد است ولی ضریب نفوذ تلفن همراه در این كشور پایین است . پتانسیل زیادی برای توسعه بازار تلفن همراه در ایران وجود دارد .

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب