یکشنبه , 4 آبان 1399
خانه / اخبار مالزی / رهبر ائتلاف اپوزیسیون مالزی به دنبال جلب حمایت رهبران خارجی است

رهبر ائتلاف اپوزیسیون مالزی به دنبال جلب حمایت رهبران خارجی است

بیا تو مالزی -

یک فعال سیاسی و استاد دانشگاه علوم مالزی مدعی شد: انور ابراهیم رهبر ائتلاف اپوزیسیون این کشور به دنبال جلب حمایت رهبران خارجی است…به گزارش روز سه شنبه خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)، دکتر سیواموراگان در گفت وگو با یک روزنامه محلی افزود: از آنجایی که انور ابراهیم از سوی جناحهای داخلی بشدت تحت فشار بوده و نمی تواند کاری انجام بدهد، لذا وی مجبور به جلب حمایت رهبران خارجی بویژه کشورهای همسایه شده است.

بنا به این گزارش، این استاد علوم اجتماعی مالزی افزود: انور ابراهیم در بین رهبران خارجی از شهرت بالایی برخوردار است و وی در میان آنان دوستان زیادی بویژه در آمریکا، اندونزی و دیگر کشورهای منطقه دارد.

به گفته وی، عبدالرحمن وحید رئیس جمهوری سابق اندونزی و نیز جوزف استرادا، رئیس جمهوری پیشین فیلیپین حمایت خود را از نامزدی انور ابراهیم در انتخابات میاندوره ای از حوزه انتخابیه پرماتانگ پداه اعلام کرده اند.

سیوامورانگ افزود: حمایت رهبران خارجی از انور، دخالت در امور داخلی محسوب نمی شود بلکه در واقع این هنر و توانمندی انور ابراهیم است که توانسته حمایت رهبران خارجی را جلب کند.

به گزارش ایرنا، انتخابات میاندوره ای حوزه انتخابیه پرماتانگ پداه قرار است 26 ماه جاری میلادی (5 شهریور) برگزار شود.

براساس گمانه زنی رسانه ها و محافل سیاسی مالزی، انور ابراهیم از بیشترین شانس برای پیروزی در این حوزه انتخابیه برخوردار است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب