سه شنبه , 11 آذر 1399
خانه / اخبار جهان / “سحرگل “نوعروس دردمند افغان

“سحرگل “نوعروس دردمند افغان

بیا تو مالزی -

شکنجه نوعروس افغان به خاطر تن ندادن به تن فروشی…

در یک نوار ویدئویی جدید تصاویر دلخراشی از شدت جراحات یک نوعروس 15 ساله افغانی که از سوی شوهرش در خانه زندانی و به شدت شکنجه شده بود، منتشر شده است.

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این نوعروس نوجوان که «سحرگل» نام دارد، چندین ماه توسط شوهر و خانواده همسرش در خانه محبوس بوده و مورد شكنجه و بدرفتاری قرار داشته است.

ماموران پلیس، «سحرگل» را در زیرزمین خانه پدرشوهرش پیدا کردند. خانواده «سحرگل» به پلیس مراجعه كرده و از ماه‌ها بی‌خبری از وضعیت دخترشان ابراز نگرانی کرده بودند. پلیس پس از پیداكردن سحرگل متوجه شد كه ناخن‌ها و موهای سر دختر بیچاره کشیده شده‌اند و گوشت و پوست قسمت‌هایی از بدنش نیز با انبرکنده شده‌اند.

"سحرگل "نوعروس دردمند افغان

به گزارش بی بی سی، سحرگل هفت ماه پیش زمانی که هنوز 14 سال داشت به عقد یک مرد 30 ساله درآمد. به گفته یکی از مقامات پلیس در استان شمالی بغلان، ماموران این دختر را از یک اتاق تاریک و بدون پنجره نجات دادند.

سحرگل در بیمارستان در حالی که روی صندلی چرخدار بود، شوهر، پدر و مادر و برادر همسرش را عامل شکنجه خود عنوان کرد. به گفته مقامات بغلان، علت حبس و شکنجه سحرگل، راضی نشدن او به تن‌فروشی به خواسته خانواده شوهرش بوده است اما شواهدی برای اثبات این ادعا در دست نیست.

 

منبع:خبرگزاری ایسنامنتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

چین تسلیم تحریم‌های نفتی آمریکا می‌شود؟

بیا تو مالزی - واردات نفت چین از ونزوئلا در ماه سپتامبر که شرکت‌های بزرگ …

یک دیدگاه

  1. ترانه هاشم نیا

    سحر گلم دختر عزیزم درد زیادی متحمل شدهای طوریکه نمی توان یک لحظه هم تصورش را کرد ولی از تو می خواهم که بعد از رنجی که کشیده ای راه جدیدی را در پیش بگیری درست را ادامه دهی و از حقوق زنان افغانی دفاع کنی اکنون دنیا تو را می شناسد پس بشتاب و از این به بعد سحر گلی باش که سحر وصبح آزادی را در کشورت برای دیگر زنان رنج کشیده نوید دهد آفرین بر این همه استقامت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب