سه شنبه , 29 مهر 1399
خانه / اخبار مالزی / سرباز مالزیایی ارتش آمریكا: به عراق نمی روم چون شیطان نیستم

سرباز مالزیایی ارتش آمریكا: به عراق نمی روم چون شیطان نیستم

بیا تو مالزی -

هم اندیشی:ارتش آمریكا در حال محاكمه یك مالزیایی الاصل ساكن این كشور است كه حاضر نیست به نظامیان آمریكایی در عراق بپیوندد…

به گزارش هم اندیشی به نقل از فارس، كالوین لی كه یك مالزیایی متولد آمریكاست معتقد است كه در سال 2004 به ارتش آمریكا ملحق شده است ولی حاضر نیست برای انجام ماموریت خود به عراق برود.

وی كه یك بودایی از نژاد چینی های مالزی به شمار می رود عنوان نموده است كه حضور در عراق با آموزه های دین بودا مطابقت ندارد و وی حاضر به انجام این كار نیست.

لی در بیانیه ای كه چندی پیش به همین دلیل در لس آنجلس منتشر كرد، آورده است كه هر اقدامی در جهت كشتار مردم شیطانی است و من حاضر به انجام هیچ كار شیطانی نیستم و حتی حاضر به دیدن این صحنه ها نیز نمی باشم.

دادگاه نظامی مربوطه ادعا نامه لی را بدون هیچ گونه توضیحی مردود اعلام كرده است و وی را برای معاینات پزشكی نزد متخصص روان و اعصاب فرستاده اند.

لی كه در سال 2004 به ارتش آمریكا پیوسته بود چندی پیش برای پیوستن به یك معبد بودایی در مالزی پس از دوران سربازی درخواست داده بود ولی پس از این بود كه یگان مربوطه به وی اطلاع دادند كه مدت سربازی او اضافه شده است و كالوین لی باید مدت اضافه را در عراق بگذراند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب