سه شنبه , 11 آذر 1399
خانه / اخبار ایران / سرقت مسلحانه از دانشجویان شهیدچمران

سرقت مسلحانه از دانشجویان شهیدچمران

بیا تو مالزی -

سارقان با زور و تهدید پولهای دانشجویان را به سرقت بردند…

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به سرقتهای مسلحانه ای که مقابل خوابگاههای این دانشگاه رخ داده است، گفت: چندین سرقت مسلحانه مقابل خوابگاه و دانشگاه شهید چمران اهواز رخ داد و سارقان پولهای دانشجویان را به زور و با تهدید به سرقت بردند.

حسن مروتی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: سرقتهای مسلحانه مقابل خوابگاه و دانشگاه شهید چمران اهواز اتفاق افتاده و ادعاهای دانشجویان را در این زمینه تایید می کنم در اهواز سرقتهای مسلحانه رخ می دهد و تا دو سه ماه قبل هم شاهد این سرقتها مقابل دانشگاه شهید چمران بودیم.

وی افزود: مدتی قبل مقابل دانشگاه شهید چمران اهواز چند سرقت مسلحانه از دانشجویان انجام شد و سارقان با زور و تهدید پولهای دانشجویان را به سرقت بردند البته دانشگاه همان آن مبلغ را به دانشجو پرداخت کرد.

به گفته رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، بیشترین زمان سرقتهای مسلحانه اوایل شب رخ می داد که اطراف خوابگاه و دانشگاه خلوت بود.مروتی اظهار داشت: مکاتبات متعددی با نیروی انتظامی، استانداری و شورای تامین استان خوزستان صورت گرفت و هم اکنون در اطراف خوابگاههای دانشجویی پستهای نیروی انتظامی فعال دیده می شوند که با موتورسیکلت و خودرو در حال گشت زنی هستند.

وی تاکید کرد: از زمانی که نیروهای پلیس اطراف خوابگاه و دانشگاه فعال شده اند، سرقت مسلحانه ای تاکنون اتفاق نیفتاده است.

 

منبع:خبرگزاری مهر

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب