دوشنبه , 3 آذر 1399
خانه / اخبار ایران / سفرها را به تعویق بیاندازید

سفرها را به تعویق بیاندازید

بیا تو مالزی -

بارش برف و كولاك شدید در مسیرهای كوهستانی…

مدیر كل راه استان تهران با اشاره به كولاك شدید در محورهای كوهستانی به شهروندان توصیه كرد تا سفرهای خود را چند ساعت دیگر به تعویق بیاندازند تا با ایمنی كامل به مسافرت های نوروزی بروند.

‘فریبرز واحدی’ از حجم سنگین خودروها در مسیرهای خروجی استان تهران خبر داد و گفت: با وجود موج بارش های شدید از ساعات گذشته شاهد حجم بالای سفرهای نوروزی هستیم.

وی ادامه داد: از شنبه شب شاهد بارش برف و همچنین كولاك شدید در مسیرهای كوهستانی بوده ایم كه این امر باعث وجود ترافیك شدید در محورهای هراز، فیروزكوه و گردنه های كوهستانی شده است.

مدیركل راه استان تهران با بیان اینكه كولاك شدید در جاده فیروزكوه ادامه دارد، از مسافرانی كه قصد عزیمت از این مسیر را دارند درخواست كرد كه سفرهای نوروزی خود را تا چند ساعت به تعویق بیاندازند.

وی تاكید كرد: هم اكنون با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه جاده هراز كه برای تامین امنیت مسافران مسدود شده بود بازگشایی شده و تنها جاده فیروزكوه به علت كولاك و كاهش دید دارای ترافیك سنگین است.

واحدی تاكید كرد: مسافران برای امنیت بیشتر در سفرهای نوروزی به علت لغزنده بودن جاده ها و برودت هوا وسایل ایمن به همراه داشته باشند.

 

منبع:خبرگزاری ایرنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب