خانه / اخبار ایران / لباس بیژن بر تن شوالیه موسیقی ایران

لباس بیژن بر تن شوالیه موسیقی ایران

بیا تو مالزی -

بیژن پاکزاد یکی از معروف ترین طراحان لباس مردانه و عطر و ادکلن است…آقای پاکزاد بعد از مهاجرت به آمریکا و موفقیت در کار طراحی لباس، صاحب یک بوتیک منحصر به فرد در "بورلی هیلز" آمریکا شد، بوتیکی که تنها می شود با وقت قبلی از آن دیدن کرد!آقای پاکزاد تا به حال برای افراد معروفی در دنیا لباس طراحی کرده. جورج بوش، آرنولد شوارتزنگر، تام کروز، سر آنتونی هاپکینز، تونی بلر، فرانک سیناترا و جورج کلونی از مشتریان و دوستان آقای پاکزاد هستند.به تازگی وی در مراسم اهدای نشان شوالیه به شهرام ناظری، کت و شلواری را به او هدیه کرد. به همین خاطر با آقای پاکزاد تماس گرفتیم و از ایشان علت این کار را سوال کردم.

Bijan

آقای پاکزاد گفت:"به طور کلی هر ایرانی که بتواند پرچم زیبای ایران را به نوعی حمل بکند باعث افتخار ماست. من با اینکه افتخار آشنایی نزدیک با آقای شهرام ناظری را بیش از یکی دو بار نداشتم، محو سلیقه، افکار و بلندی نفس ایشان شدم. البته همیشه شیفته صدای ایشان بودم. کسی که بتواند اشعار مولوی را به این زیبایی و مدرنی اجرا کند آدم را به عرش می برد.

shahramnazeri

من در اجرای کنسرت لوس آنجلس در "دیزنی هال" محو اجرای شکیل ایشان با پسرشان و آن صدای سه تار مدرن ! شدم. در نهایت هم صحبت نشان شوالیه گرفتن آقای ناظری باعث افتخار تمام ما ایرانی ها و حتی خود فرانسوی ها شد."

منبع : بی بی سی

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب