دوشنبه , 5 آبان 1399
خانه / اخبار ایران / لیست جدید ممنوع التصویرهای سیما

لیست جدید ممنوع التصویرهای سیما

بیا تو مالزی -

به گزارش جهان، بنا بر نامه یکی از دستگاه های زیرمجموعه رسانه ملی به معاونت سیما از این پس برخی از چهره های هنری که اسامی برخی از آنها به دست آمده نباید در هیچ یک از برنامه ها تحت هر عنوان مانند بازیگر، کارشناس، مجری و … حاضر شوند.

بنا بر این اعلام، بهاره رهنما، فلامک جنیدی، سارا روستا پور از میان بازیگران و نیز کسانی چون ساسی مانکن، بهنام ابحطی، سعید ملکی، سیدامیر شجاعی و چند نفر دیگر از میان خوانندگان در این لیست حضور دارند. در لیست ارسالی اسامی افراد غیر مشهور زیادی به چشم می خورد.

برخلاف شایعات منتشره همه این ممنوعیت ها به خاطر مباحث سیاسی این افراد نبوده و وجود مشکلات متعدد مسئولان را وادار به جلوگیری از حضور این افراد در برنامه های سیما کرده است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

2 دیدگاه

  1. من نمیدانم از کی ترب سفید هم جزو میوه ها آمده ؟ موسیقی ، ترانه ، شعر ، آواز ، . . . همگی مفاهیم بلندی هستند که در کنار سایر موارد مرتبط ، تار و پود فرهنگ یک جامه را تشکیل میدهند . آیا ما ایرانیان سراسر جهان ، آنقدر کوچک شده ایم که جوانک معلوم الحالی ، هر اراجیفی که به دهانش میآید تحویل ما دهد و نام موسیقی بر آن گذارد ؟ همین نامی که بر خود نهاده : ساسی مانکن ، نشان از محتوی کوزه دارد . آیا ما تا این حد بی سلیقه شدیم ؟ تا کی باید به این آلایندگان فرهنگ ایرانی اجازه فعالیت داد ؟

  2. ]dc iآلاینده های مهمتری هست که باید پاک بشه ,اونا که پاک شد جوونا هم مریضی شون بهبود پیدا میکنه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب