چهارشنبه , 30 مهر 1399
خانه / اخبار مالزی / مالزی در مکه هتل و رستوران می‌سازد

مالزی در مکه هتل و رستوران می‌سازد

بیا تو مالزی -

خبرگزاری مهر – گروه دین و اندیشه: روزانه اخبار بسیاری منتشر می‌شوند که قابلیت پرداخت کامل ندارند اما از آنجا که وظیفه یک رسانه اطلاع‌رسانی است گروه دین و اندیشه خبرگزاری مهر این حق را برای مخاطبان قائل است که در جریان این اطلاعات قرار گیرند. از این رو برخی از آنها در قالب خبر کوتاه منعکس می‌شوند…

ساخت هتل و رستوران از سوی مالزی در مکه

نخست وزیر مالزی 20 سپتامبر به صورت رسمی هتل و رستوران شرکت فیلدای مالزی را در مکه مکرمه افتتاح می کند. این هتل 4 ستاره دارای 54 اتاق است که هزینه ساخت آن از سوی شهروندان خیر مالزی به شرکت فیلدا پرداخت شده است. این هتل تنها 50 متر از مسجدالحرام فاصله دارد و جهت تسهیل اقامت زائران خانه خدا و ادای مناسک دینی آنان ساخته شده است. غذایی که در رستوران طبخ می شود بیشتر غذای مسلمانان ملاوی است که برای زیارت خانه خدا می آیند از این تسهیلات بهره مند شوند.

پاپ خواستار حفظ ارزشهای دینی توسط سیاستمداران متعهد ایتالیا شد

پاپ  بندیکت شانزدهم اعلام کرد که ایتالیا به نسل جدیدی از سیاستمداران کاتویک نیاز دارد تا با استفاده از اعتقادات دینی خود برای حفاظت از آینده کشور متعهد باشند. پاپ که به جزیره مدیترانه ای ساردینیا سفر کرده از جوانان خواست مصرف گرایی که طی آن مادیات به بتهای جدید تبدیل می شوند کنار بگذارند.

روزه داری مسیحیان هندوستان برای همبستگی با قربانیان افراط‌‌‌‌ گرایی هندوها

به دنبال شدت گرفتن خشونت میان افراط گرایان هندوئیسم در هندوستان علیه مسیحیان این کشور، مسیحیان منطقه سراسقفی پانجیم در هندوستان دیروز یکشنبه 17 شهریورماه با هدف نشان دادن همبستگی خود با افرادی که از این حملات در اوریسا رنج می برند روزه دار بوده و دعا کردند. این مراسم نیایش در چندین کلیسا با محوریت دعا برای صلح و هماهنگی اجتماعی برگزار شد. پیروان مسیحی این شهر در نظر دارند روز 26 شهریور علیه این حملات افراط گرایانه تظاهراتی صلح آمیز برگزار کنند.

تعیین امام جدید تراویح در مسجدالحرام در ماه مبارک رمضان

ریاست امور مسجدالحرام و مسجدالنبی از تعیین امام تراویح در مسجدالحرام در مکه در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت که شیخ عادل کلبانی در ماه مبارک رمضان به منظور اقامه نماز تراویح در مسجدالحرام حاضر می شود و پس از این ماه امامت مسجد جامع ریاض را ادامه خواهد  داد. این در حالی است که مردم مدینه نیز درخواست کرده اند به مناسبت ماه مبارک رمضان امام تراویح نیز در مسجدالنبی حضور یابد تا با خشوع بیشتری از معنویات این ماه بهره مند شوند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب