خانه / اخبار مالزی / مجلس ترحیم و یادبود جانباختگان تصادف یکشنبه

مجلس ترحیم و یادبود جانباختگان تصادف یکشنبه

بیا تو مالزی - این جلسه فردا جمعه از ساعت 4 بعد از ظهر برگزار می شود…

روز یکشنبه گذشته سه تن از ایرانیان مقیم مالزی به نامهای امین جمیل، سمیرا مصطفوی و مهشید جواهری در یک حادثه تلخ رانندگی جان خود را از دست دادند.

درگذشت دانشجویان کالج کی بی یو در سانحه دلخراش رانندگی موجی از غم اندوه را در میان ایرانیان مالزی را برانگیخت . بیش از همه ایرانیان منطقه دامنسرا به خصوص دانشجویان کالج کی بی یو با ارسال پیامهای مختلف از طریق فیس بوک و سایتهای اینترنتی مراتب تاثر و عواطف خالص خود را نسبت به این مصیبت بیان داشته اند.

شایان ذکر است سفارت ایران در مالزی خصوصا آقای آرش مرمزی، مدیران کالج کی بی یو و جمعی دیگر از ایرانیان مالزی و پلیس کوالالامپور همکاری خوبی با خانواده های جانباختگان برای انجام تشریفات قانونی داشته اند.

در همین رابطه از آنجا که دو عزیز جانباخته  امین جمیل و سمیرا مصطفوی دانشجویان کی بی یو بوده اند مراسمی دوستانه برای یادبود و ترحیم جمعه ششم آگوست از ساعت 4 بعد از ظهر در این کالج برگزار خواهد شد.

کالج کی بی یو در بندر اوتاما مقابل سنتر پوینت قرار دارد. حضور اقشار مختلف ایرانیان برای ترحیم و ادای احترام به هر سه جانباخته موجب تسلی خاطر خانواده و دوستان خواهد بود.

منبع: وب سایت ایران مالزی

 

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب