پنج شنبه , 2 بهمن 1399
خانه / اخبار ایران / محدودیت‌های جاده‌ چالوس در 13 فروردین

محدودیت‌های جاده‌ چالوس در 13 فروردین

بیا تو مالزی -

تدابیر ویژه برای جاده‌های پرتردد …

رئیس پلیس راهور استان البرز محدودیت‌های ترافیکی جاده چالوس در روز سیزدهم فروردین را اعلام کرد که بر این اساس تردد انواع کامیون در محور چالوس ممنوع شد.
حبیب کمالوند  اظهار داشت: با توجه به اینکه در روز سیزدهم فروردین حجم زیادی از بازگشت مسافران نوروزی انجام می‌شود، نیاز است که برای برخی جاده‌های پرتردد مانند چالوس تدابیر ویژه اندیشیده شود.
وی تصریح کرد: این تدابیر باید در راستای کاهش بار ترافیکی و تسریع در بازگشت مسافران نوروزی باشد.رئیس پلیس راهور استان البرز افزود: در همین زمینه محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان به ویژه جاده چالوس که از پرترددترین محورهای کشور است، اعمال می‌شود.
کمالوند ادامه داد: براساس آخرین دستورالعمل پلیس راهور حرکت انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 12 تا 24 روزهای شنبه دوازدهم و یک‌شنبه سیزدهم فروردین از کرج به سمت دهانه شمالی تونل کندوان در جاده چالوس ممنوع است.
به گفته کمالوند تردد وسایل‌نقلیه از ساعت 15 تا 24 در این دو روز از مرزن‌آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.
* تردد انواع کامیون در محور چالوس ممنوع است
رئیس پلیس راهور استان البرز خاطرنشان کرد: از سوی دیگر تردد انواع تریلر و کامیون از محورهای کرج – چالوس هم‌چنان نیز ممنوع است.
کمالوند ادامه داد:‌ هم‌چنین ورود و حرکت موتورسیکلت‌ها نیز تا پایان تعطیلات نوروزی در این جاده ممنوع بوده و مأموران پلیس در صورت مشاهده موتور در جاده چالوس، ضمن برخورد قانونی با راکبان آنها، موتورسیکلت‌ها را نیز توقیف می‌کنند.
* بیشتر تصادفات در 30 کیلومتر پایانی رخ می‌دهد
وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه بیشتر تصادفات جاده‌ای در 30 کیلومتر پایانی سفر اتفاق می‌افتد،‌ از مسافران نوروزی خواست تا ضمن حفظ آرامش خود، رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به ویژه در لحظات آخر سفر را در اولویت قرار دهند.
منبع:خبرگزاری فارس
منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب