پنج شنبه , 7 مرداد 1400
خانه / اخبار ایران / محمدعلی کشاورز بستری شد

محمدعلی کشاورز بستری شد

بیا تو مالزی -

بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون در بیمارستان بستری شد…

محمدعلی کشاورز، بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون به‌علت شکستگی پایش دوباره در بیمارستان بستری شد.

این هنرمند باسابقه در حال حاضر در بخش ویژه بیمارستان آتیه مراحل درمان را سپری می‌کند.

مسئول بخش ویژه  درباره وضعیت عمومی کشاورز توضیح داد: وضعیت عمومی ایشان خوب است و قرار است جراحی شوند. به گفته او محمدعلی کشاورز از جمعه شب گذشته (18فروردین‌ماه) در این بخش بستری شده است.

مسئول بخش ویژه بیمارستان «آتیه» درباره زمان عمل جراحی کشاورز گفت: او باید ابتدا آمادگی پیش از عمل را پیدا کند، البته خوشبختانه حال عمومی ایشان خوب است و به‌زودی جراحی می‌شوند.

محمدعلی‌کشاورز متولد 26 فروردین 1309 در اصفهان است و از سال1327 با نمایش «هیاهوی بسیار برای هیچ» فعالیت بازیگری‌اش را آغاز کرد و در سال43 با فیلم «شب قوزی» وارد سینما شد.او تا به امروز ایفاگر نقش‌های ماندگاری در تاریخ سینما بوده است که ازجمله آنها می‌توان به فیلم‌های «خشت و آینه»، «آقای هالو»، «رگبار»، «صادق‌کُرده»، «شطرنج‌باد»، «کمال‌الملک»، «مردی که موش شد»، «کفش‌های میرزا نوروز»، «مادر»، «پول خارجی»، «دلشدگان»، «روز واقعه»، «ناصرالدین شاه آکتورسینما»، «خسوف»، «زیردرختان زیتون» و «غزال» و مجموعه‌های تلویزیونی «هزاردستان»، «افسانه سلطان وشبان»، «سربداران»، «گرگ‌ها»، «پدرسالار» و «روشن‌تر از خاموشی» اشاره کرد.کشاورز در سال‌86 پس از 11سال دوری از سینما در فیلم «فرزند صبح» بهروز افخمی در نقش مرحوم «علی‌اکبر معلم دامغانی»، یکی از دوستان حضرت امام(ره) به ایفای نقش پرداخت. محمد علی کشاورز چند ماهی بود که به‌دلیل شکستگی لگن در خانه استراحت می‌کرد.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

خانه / اخبار ایران / محمدعلی کشاورز بستری شد

محمدعلی کشاورز بستری شد

بیا تو مالزی -

محمدعلی کشاورز که دچار شکستگی استخوان شده است، این روزها در بستر بیماری بسر می برد…

کشاورز متولد ۲۶ فروردین ۱۳۰۹ در اصفهان است و از سال ۱۳۲۷ با نمایش «هیاهوی بسیار برای هیچ» فعالیت بازیگریش را آغاز کرد و در سال ۴۳ با فیلم «شب قوزی» وارد سینما شد.
 محمدعلی کشاورز که دچار شکستگی در ناحیه استخوان لگن شده است، این روزها در خانه بستری است و گفت: وضعیت‌ام از نظر روحی بهتر شده است.

این بازیگر پیشکسوت سینمای ایران مطرح کرد: چند روز پیش سرم گیج رفت و به زمین خوردم و لگن‌ام شکست، وقتی به هوش آمدم دیدم در بیمارستان بستری هستم.

وی افزود: در حال حاضر اصلا نمی‌توانم حرکت کنم و تنها باید استراحت کنم اما از نظر روحی وضعیتم بهتر شده است.

محمد علی کشاورز تابستان نیز در بخش آی سی یو بیمارستان بستری شد و پس از حدود سه هفته ـ ۵ شهریور ماه ـ از بیمارستان مرخص شد و گویا به تازگی نیز به دلیل شکستگی استخوان لگن دوباره در بیمارستان بستری شده و مرخص شده است.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب