پنج شنبه , 9 بهمن 1399
خانه / اخبار مالزی / مراسم استقبال از فضانورد مالزیایی با مرگ برادرش لغو شد

مراسم استقبال از فضانورد مالزیایی با مرگ برادرش لغو شد

بیا تو مالزی -

خبرگزاری فارس: در حالی كه تمام مالزی و دولتمردان این كشور در نظر داشتند تا مراسم خاصی را به مناسبت بازگشت شیخ مظفر شوكور از ایستگاه بین المللی فضایی برگزار نمایند با مرگ اتفاقی برادرش این مراسم به حالت تعلیق در‌آمد…

به گزارش خبرنگار فارس از شرق آسیا، مظفر شوكور كه هفته گذشته با سایوز روسی از ایستگاه بین المللی فضایی به زمین بازگشت آزمایشات خاصی را در روسیه و قزاقستان پشت سرگذاشت و دو روز پیش راهی مالزی شد.

اما همزمان با این اقدامات و درحالی كه همه خانواده، دوستان و دولتمردان مالزی خود را برای برگزاری مراسم استقبال از اولین فضانورد مالزیایی آماده می كردند برادر جوانتر مظفر شوكور در رستوران خانوادگی خود در حالی كه در حال راه رفتن بود با سر به یكی از ستونهای ساختمان برخورد كرد كه این تصادف منجر به خونریزی مغزی، اغما و سرانجام مرگ وی شد.

این اتفاق پیش بینی نشده باعث شد تا كلیه برنامه های استقبال از مظفر شوكور لغو شود و وی در بازگشت به خانه خبر ناگواری را دریافت نماید.

فضانورد مالزیایی تنها چند ساعت پس از مراسم تدفین برادر خود به خانه رسید و بلافاصله با خیل عظیم مردم و خبرنگارانی كه همراهی اش می كردند راهی گورستان شد.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب