دوشنبه , 5 آبان 1399
خانه / اخبار مالزی / مرکزهمایشهای بین المللی مالزی مجموعه ای پردرآمد برای دولت این کشور

مرکزهمایشهای بین المللی مالزی مجموعه ای پردرآمد برای دولت این کشور

بیا تو مالزی -

مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی شهر کوالالامپور پایتخت مالزی که در کنار برج های دوقلو و در مرکز این شهر قرار گرفته است، طی پنج سال گذشته دومیلیارد و 400 میلیون رینگیت (800 میلیارد تومان) درآمد عاید این کشور کرده است…

به گزارش ایرنا از مالزی، به طور معمول در طول سال همایش های متعدد بین المللی در این مرکز برگزار می شود و نه تنها برگزاری این همایش هاهزینه ای برای دولت مالزی ندارد بلکه این کشور توانسته است از قبل برگزاری این همایش ها، دومیلیارد و 400 میلیون رینگیت نیز کسب درآمد کند.
براساس این گزارش، در پنجمین سالگرد تاسیس مرکز همایش های بین المللی شهر کوالالامپور اعلام شد که این مرکز که دارای استاندارد ایزو 14001 در برگزاری همایش هاست، در 5 سال اخیر شاهد برگزاری 2 هزار و 960 همایش بین المللی و نمایشگاه بوده است.
این گزارش حاکی است، درآمد حاصل ازبرگزاری همایش های بین المللی دراین مرکز به گفته مقامات شهر کوالالامپور، کمک مناسبی برای این شهر و علاوه برآن کشور مالزی بوده است.
این گزارش نشان می دهد که ازابتدای سال 2010 تاکنون 57 نمایشگاه و 44 همایش دراین مرکز برگزار شده است و مسئولان و دست اندرکاران این مرکز تصمیم به توسعه این مجموعه دارند.
براساس این گزارش، با توجه به این که دراین مجموعه همایش ها و نمایشگاهی بین المللی برگزار می شود، مسئولان مربوطه سعی درساخت هتل های جذاب در دو مجموعه با یکهزار و 210 اتاق و یکهزار و 641 واحد را دارند که بتوانند میهمانان خارجی را در خود جای دهند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب