خانه / اخبار ایران / مرگ توریست ایرانی در پاتایا

مرگ توریست ایرانی در پاتایا

بیا تو مالزی - مرگ توریست ایرانی در پاتایا در اثر برخورد با جت اسکی.

ساعت 6 عصر چهارشنبه ،ششم اکتبر ساحل پاتایا شاهد مرگ یک هموطن بود.
طبق گزارش پلیس تایلند: توریست ایرانی ، آقای محسن فخاری 35 ساله ، که همراه برادر خود در ساحل پاتایا حضور داشت وقتی بقصد شنا از برادر خود جدا شده و راهی دریا شد در اثر برخور یک جت اسکی اجاره ای که شماره 2 بر روی بدنه آن حک شده بود جان خود را از دست داد.

سرنشین یا سرنشینان جت اسکی مذکور بدون لحظه ای درنگ و کمک به مصدو م بسرعت محل حادثه را ترک کردند.
در این میان آقای فخاری به کمک برادر آشفته حال و نگران خود به بیرون از آب انتقال یافت و متاسفانه در راه انتقال به بیمارستان  در آمبولانس جان باخت.

کادر پزشکی بیمارستان مرگ این توریست ایرانی در اثر ضربه جسم سخت به سر را تایید کرده است.
 
مرگ توریست ایرانی در پاتایا

مرگ توریست ایرانی در پاتایا

مرگ توریست ایرانی در پاتایا

منبع : بیا تو مالزی

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

2 دیدگاه

 1. با سلام
  من خواهر محسن فخاری، فردی که هفته پیش در تایلند بر اثر برخورد با جت اسکی فوت کرد هستم از شما خواهشمندم در سایت خود بیان کنید که چرا سفارت کشور ایران اینقدر در برابر این قبیل مسائل ضعیف و بی تفاوت عمل میکنه و چرا ارزش آدم ها برای مسئولین ما از یک گوسفند کمتره. چرا مسئولین پیگیر این قضیه نیستند چرا اگه یک گربه در کشور خارجی بمیره تو بوق و کرنا میکنند ولی برای مسئله مهمی که برای ما اتفاق افتاده هیچ گونه اقدامی نمی کنند چرا در پی اثبات اینکه برادر من نا جوان مردانه در غربت به قتل رسیده نیستند.
  از شما خواهشمندم پیگیر این قضیه باشید
  با تشکر فخاری

 2. با سلام…
  واقعا از شنیدن این خبر شکه شدم، باز هم جت اسکی حادثه به بار اورد، اما این بار به قیمت یکی از هم میهن هامون که برای تفریح به شهر زیبای پاتایا سفر کذده بود، قبل از هر چیز همدردی خودم رو با خانواده ی قربانی اعلام می کنم. من یک ماه پیش از این حادثه ی دردناک پاتایا بودم و می دیدم که جت اسکی سوار ها با سرعت نسبتا زیادی از نزدیکی ساحل گذر می کنن، به همین دلیل اصلا در ساحل پاتایا شنا نکردم، چون آب اون قسمت هم خیلی تمیز نیست، چون خیلی قایق و کشتی اونجا تردد می کنه.
  وظیفه ی اصلی در این مورد رو دوش سفارت ایران در تایلنده، چون به هر حال در این حادثه مقتول یه شهروند خارجی بوده و قاتل یک محلی. متاسفانه باید انتظار صدور حکم های ناعادلانه رو داشته باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب